poniedziałek, 18 stycznia 2016

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 2275

 BOSKIE SZCZYTOWANIE 

Popularny dziennik ,,Nowiny Nadprzyrodzone", powołując się na oświadczenie rzecznika prasowego antycznego Boga Seniora Zeusa donosi, że z okazji zbliżającego się Boskiego Tygodnia odbędzie się na świętym Olimpie
|||||
|||
|
uroczyste ezoteryczno-metafizyczne posiedzenie Ogólnozaświatowego Ekumenicznego Kongresu Prawdziwych i Jedynych Bogów. Przybędzie ok. 2000 znakomitych gości, a wśród nich tacy czynni prawdziwi i jedyni bogowie, jak Allach, Waheguru, Jehowa, Jahwe, Kriszna; dwa tercety jedynych bogów trzyosobowych ze skrzywieniem schizofrenicznym: Święta Trójca (w składzie - Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty) i Trimurti (w składzie - Brahma, Wisznu i Śiwa), a także emerytowani prawdziwi i jedyni bogowie - Ra, Attis, Apollo, Dionizos, Tor, Baal, Odyn, Mitra, Supah, Pariacaca, Bagadjimbiri, Huitzilopochtli, Quetzalcoatl, Ahura Mazda i wielu, wielu innych...

Porządek obrad przewiduje m.in. ustalenie kompetencji i przydział stref wpływów w obliczu rozprzestrzeniającego się diabelskiego wynalazku Internetu, przyczyniającego się do szerzenia ateizmu, racjonalizmu, liberalizmu, cyklizmu, wegetarianizmu i innych antyreligijnych kataklizmów; koordynację dokonywanych cudów w celu podniesienia ich wiarygodności; ustanowienie nadzwyczajnego funduszu socjalnego dla bogów specjalnej troski i wybór nowych władz wszechnieba. Prawdziwi i jedyni bogowie będą obradować przez sześć dni, a siódmego dnia odpoczną podczas biesiady i części artystycznej z udziałem bogiń, hurys, aniołów, świętych, gnomów i duchów pustyni.

Transmisja obrad będzie nadawana na teleurojeniowym kanale multipleksu cyfrowego. Należy także pamiętać, że indywidualny odbiór znacznie się poprawia po głębokich inhalacjach dymem palonych ziół rytualnych.
W porównaniu z tym wydarzeniem Krakowski Spęd Młodej Trzody '16 to malutki 3,14qś.

P.S.
                                                                                

2 komentarze:

 1. No nie!Tak być nie będzie!W tym spisie bogów prawdziwych brak jest imienia Najprawdziwszego,naszego,słowiańskiego Światowida!
  I to w dobie patriotycznego wzmożenia!Wstyd!
  Pozdrawiam.BROKOZ.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Dzień bez uśmiechu jest dniem straconym"
  Dzięki!
  Jesteś Wielki Waldemarze!

  PS: a Ty też tam będziesz ;-))

  OdpowiedzUsuń