środa, 4 marca 2015

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 1955

 JAD OD 2 LAT 
Niniejsza edycja Atlasu ukazuje się powtórnie dokładnie po 2 latach, dla uczczenia II rocznicy niezwykle doniosłego wydarzenia. Otóż na początku marca 2013 Wielce Szanowna Pani Profesoressa Doktoressa PiSuardessa subtelnie skomplementowała wygląd posłanki Anny Grodzkiej. Dziś, w obliczu nadciągających złowieszczo Dni Ateizmu, z taką samą kurtuazją traktuje bliźnich swych (widocznie ,,kocha" ich jak samą siebie, bo inaczej nie może), którzy nie wierzą w baśnie z kilku tysięcy i jednej jej samotnych, żałosnych, beznadziejnie smutnych, pustych nocy wypełnionych tęsknotą za światem, w którym żyją szczęśliwi ludzie, wyznający wiarę w rzeczywistość i w prawdziwą miłość ludzką do ludzi z krwi i kości, bez potrzeby wikłania się w skazane na porażkę romantyczne związki z bytami urojonymi. Pi(e)S jej tę niewyparzoną, wyhabilitowaną mordę lizał na wieki wieków!
|||||
|||
|
 WIELKI ATLAS 
 GADÓW 
 RELIGIJNO-POLITYCZNYCH 

Jadowita pisuardessa katolicka

Nie rozmnaża się, nie wchodzi w żadne - nawet chemiczne z najbardziej żrącymi kwasami - trwałe związki. Posiada kompleksy i różnego rodzaju tłumione ,,grzeszne" skłonności, najczęściej na podłożu (trans?)seksualnym. Występuje na terenach i wśród społeczności dotkniętych plagą nienawiści, hipokryzji i fałszu. Jej toksyczne werbalne wydzieliny stanowią pożywkę dla innych przedstawicieli gatunku. Wizerunki jadowitych pisuardess są z powodzeniem stosowane w terapii najbardziej drastycznych psychoseksualnych dewiacji gwałcicieli-sadystów, w przypadkach, gdy przeprowadzona wcześniej kastracja chirurgiczna nie przynosi pożądanych rezultatów. Gatunek na wymarciu.
***

Jak ja widzę faceta koło siebie, jak ja mam mówić ,,proszę pani"?. W jednej z audycji byliśmy w radiu, byliśmy razem i on mi udowadniał, że on jest, kobietą się czuje (...), naprawdę twarz boksera (...). To nie jest tak, że jak ktoś się nażre hormonów i sobie operacji trochę zrobi, to się stanie kobietą, kod genetyczny decyduje.
prof. dr hab. Krystyna Pawłowicz
(wypowiedź na temat posłanki Anny Grodzkiej, 
która w r. 2010 temu przeszła operację zmiany płci)
***
Jak ja widzę jadowitą pisuardessę katolicką
koło siebie, jak ja mam mówić ,,człowieku"? To nie jest tak, że jak ktoś się nażre dogmatów i sobie tytułów naukowych trochę zrobi, to się stanie człowiekiem, kod genetyczny decyduje.

                                                                                       

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz