piątek, 1 września 2023

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 5054

SPIESZMY SIĘ UCZYĆ LUDZI
TAK SZYBKO GŁUPIEJĄ
RELIGIA TO NIE LUDZIE,
TO IDEOLOGIA
 
 CIŚNIENIE BUDYNIU 
Rzecz o błogosławionej, iście króliczej katolickiej wielodzietności (nie dotyczy Maryi Panny z JEDNYM dzieckiem, zawsze dziewicy żydowskiego pochodzenia), działaniu szatana, zakamuflowanej aborcji, tudzież o nieetyczności pragnienia posiadania dzieci za wszelką cenę. No i o jeszcze paru innych niegodziwościach.
---
Działaniem szatana jest promowanie zakamuflowanej formy aborcji, jaką jest zapłodnienie w probówce in vitro.

Józef Michalik
***
Nie jest etyczne chcieć posiadać dzieci za wszelką cenę.
Józef Kloch
***
 Katechizm Kościoła Katolickiego 
|||||
|||
|
Pismo święte oraz tradycyjna praktyka Kościoła widzą w rodzinach wielodzietnych znak Bożego błogosławieństwa i wielkoduszności rodziców.
---
Techniki, które powodują oddzielenie rodzicielstwa wskutek interwencji osoby spoza małżeństwa (oddawanie spermy lub jaja, macierzyństwo zastępcze), są głęboko niegodziwe

Techniki te (sztuczna inseminacja i sztuczne zapłodnienie heterologiczne) naruszają prawo dziecka do urodzenia się z ojca i matki, których zna i którzy połączeni są węzłem małżeńskim. 

Techniki te pozostają w sprzeczności z wyłącznym prawem małżonków do ,,stania się ojcem i matką wyłącznie dzięki sobie".

Natomiast technika
,,na Ducha Św. i aniołka"
jest qrna całkowicie OK!
Czyż nie, panno Maryniu?
(nawet Cię,
choćby przez kurtuazję,
nigdy nie spytali
o pozwolenie  na zapylenie!
Ach, gdybyś tylko wtedy,
zamiast się podstawić,
postawić się umiała
i
za Klasykiem
odpowiedź Im dała:
spieprzajcie Dziady!
Oj Mania, Mania,
Ty zawsze dziewico,
i zawsze... 
wniebowzięta,
jak sugeruje Twe święte,
nieskalane myślą lico.) 

A tak na marginesie ,,prawo dziecka do urodzenia się z ojca i matki, których zna i którzy połączeni są węzłem małżeńskim." Czy ktoś słyszał o takim prawie? Gdzie do kurii nędzy jest ono zapisane? WTF!?
Stwierdzono natomiast ponad wszelką wątpliwość pozytywny skutek wiary w powyższe debilizmy prawdy. Otóż prowadzi ona u wierzących w nie do znacznego wzrostu ciśnienia budyniu, który mają pod czaszką i w konsekwencji do wyraźnego zwiększenia objętości głowy, by mogła pomieścić kolejne porcje błogosławionych idiotyzmów mądrości.
***
Przez całe swoje życie trzymałem się zasady, żeby nigdy nie pozwolić osobom religijnym przyjąć za pewnik, że przekonania religijne zasługują na większe względy niż niereligijne czy antyreligijne. Nigdy nie zgodzę się z tym absurdalnym stwierdzeniem, że powinienem darzyć szacunkiem zdanie innych, gdy uważam je za błędne. 
Chapman Cohen

ARE YOU READY TO...
RESPECT
THIS RELIGIOUS BULLSHIT?
 PODAJ DALEJ! 
                                               

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz