czwartek, 6 kwietnia 2023

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 4910

SPIESZMY SIĘ UCZYĆ LUDZI
TAK SZYBKO GŁUPIEJĄ
RELIGIA TO NIE LUDZIE,
TO IDEOLOGIA

 KŁAMCA! 
W dzisiejszej, jak ją nazywam, demokracji wirtualnej prawdę i kłamstwo sprowadzono do poziomu twitterowo-facebookowych opinii (większością lajków można np. ustalić, że zamachowa podkomisja smoleńska była/jest złożona z osób normalnych i że indywidualne plemniki są 1/2dziećmi nienarodzonymi, którym należy się pół programu 500+, czyli 250+), a twarde fakty i dowody nie pełnią już w debacie (zwłaszcza politycznej) praktycznie żadnej roli weryfikacyjnej. Trudno więc kogoś rozliczać z jakichkolwiek deklaracji czy obietnic, bądź bronić się przed jego bezpodstawnymi oskarżeniami. Przykład tego rodzaju podejścia płynie z samej góry. Proszę sprawdzić poniżej. W takiej właśnie atmosferze iście religijnego braku poszanowania dla elementarnej dyscypliny i uczciwości myślenia będzie wychowywane następne pokolenie, a może i dalsze. Można je zatem spokojnie sPiSać na straty (reforma dywersja szkolnictwa zakończona). Oto jedna z wielu odrażających cech tego Kkraju - cywilizacyjnego chlewa! No i walec oficjalnie pobłogosławionej świętojebliwej tępoty, intelektualnego niechlujstwa i bezwstydnej hipokryzji miażdży powoli, ale nieubłaganie...
***
Nic się nie liczy oprócz tego,
że Jezus był kłamcą.
Mary F. O'Connor
***
 BIBLIA ŚWIĘTA 
 Nowy Testament 
Ew. wg. św. Jana, rozdz. 14, w. 13
A o cokolwiek prosić będziecie
w imię moje, 
to uczynię...
Jezus
KŁAMSTWO!

I o cokolwiek prosić będziecie
w imieniu moim,
to uczynię...
Jezus 
KŁAMSTWO!

A Ja uczynię wszystko,
o co tylko prosić będziecie
w imię moje...
Jezus
KŁAMSTWO!

A o cokolwiek prosić będziecie
w imieniu mojem,
to uczynię...
Jezus
KŁAMSTWO!

Oczkolwiek tedy będziecie prosić
w imię moje,
to uczynię...
Jezus 
KŁAMSTWO!

I o cokolwiek poprosicie
w imię moje,
spełnię...
Jezus
KŁAMSTWO!

A o cokolwiek poprosicie
w imię moje,
ja to uczynię...
Jezus
KŁAMSTWO!
(a może wszystko
zależy od tego,
jak się interpretuje
,,cokolwiek",
,,prosić",
,,w",
,,imię moje"
,,ja"
i
,,uczynię",
nie wiem,
nie jestem spindoktorem teologii) 
ARE YOU READY TO...

Najwspanialszy umysł ten, który poprzez prawdziwą wiarę w doskonałej ignorancji doskonale poznaje doskonale niepoznawalne.
św. Maksym Wyznawca

KŁAMSTWO!
BE
A LIAR
OR...
A SUCKER
OR...
 


FREE?

 BIBLIA TYSIĄCLECIA 
 Nowy Testament 
Ew. wg. św. Mateusza, rozdz. 24, ww. 24- 34
Zaraz też po ucisku owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku (Jezus, a Ty aby zaćmienie słońca widział i je zrozumiał? Oj, oj, chyba nie widział i nie zrozumiał, bo 3,14Rdolisz jak potłuczony. A wiesz Ty, że słońce to też gwiazda i że się sama bez pomocy księżyca nie może zaćmić, i że ten księżyc traci blask, ale tylko od strony ziemi, bo nie pada nań blask zaćmionego przezeń słońca, a ,,po drugiej" stronie cieszy się on pełnią blasku?); gwiazdy zaczną padać z nieba (chyba gwiazdy z bliska też nie widział... bo gdyby widział, to by takiego śmierdzącego kitu trzodzie nie wciskał o tym, że gwiazdy mogą padać z nieba jak ulęgałki z drzewa) i moce niebios zostaną wstrząśnięte (taaa, jasne!). Wówczas ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego (na bilbordzie czy wielkim ekranie?), i wtedy będą narzekać wszystkie narody ziemi; i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach niebieskich (a nie na latającym dywanie?) z wielką mocą i chwałą. (...)Pośle On swoich aniołów z trąbą o głosie potężnym (srutu-tutu-tu), i zgromadzą Jego wybranych z czterech stron świata, od jednego krańca nieba aż do drugiego (dadzą radę bez GPSa?). (...)Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie (sranie w banie, już Facet jesteś spóźniony o jakieś 1900 lat!). Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą.
KŁAMSTWO!
***
 
PRAWDA!

PODAJ DALEJ!
                                          

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz