poniedziałek, 19 czerwca 2017

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 2793

 TEST UCYWILIZOWANIA, 
 CZYLI JAK SPRAWDZIĆ, 
 CZY MUZUŁMANIE (I NIE TYLKO) 
 SĄ POKOJOWO NASTAWIENI DO ŚWIATA 
 I POSTĘPOWI 

Rzecz jest stosunkowo prosta. Wystarczy ich zapytać, czy jako wyznawcy swojej religii bez zastrzeżeń zgadzają się z poniższymi stwierdzeniami, byliby gotowi oświadczyć to publicznie i podpisać się pod tym.

1. Tzw. ekstremiści islamscy, odpowiedzialni za takie masowe zabójstwa niewinnych ludzi, jak np. w katastrofie rosyjskiego airbusa z wracającymi do domu turystami na pokładzie, masakry w Nowym Jorku, Bejrucie, Madrycie, Paryżu, Nicei, Londynie, Nigerii, Mali, Manchesterze nie są żadnymi męczennikami, a pospolitymi skurwysynami, mordercami i dewiantami, którzy powinni do końca życia gnić w więzieniu, a po śmierci wszyscy automatycznie idą do piekła, nie do żadnego raju z wyczekującymi ich 72 dziewicami. TAK!

2. Szczątki zamachowców-samobójców detonujących się w miejscu publicznym są bezwartościowym ścierwem, które należy pozbierać, pokropić świńską krwią, psim moczem, zmieszać z małpimi odchodami i bez ceregieli wyrzucić na wysypisko śmieci. TAK!

3. Kobiety są absolutnie równe mężczyznom: mają dokładnie te same prawa w każdej sferze życia, a ich nietykalność cielesna jest bezdyskusyjna i bezwarunkowa, co w szczególności oznacza, że pod żadnym pozorem nie wolno ich bić, kamienować, gwałcić etc., a ci wszyscy, którzy się tego dopuszczają idą za życia do pierdla, a po śmierci automatycznie do piekła i mają status niższy od statusu psa, świni i małpy. TAK!


4. Wyznawcy wszystkich religii (łącznie z judaizmem, hinduizmem i animizmem), tudzież osoby niereligijne mają identyczne prawa. TAK!

5. Osoby porzucające islam, tak jak każdą inną religię (czyli tzw. apostaci) mają do tego niezbywalne prawo i nie mogą być za to w żaden sposób szykanowane czy karane, np. chłostane, kamienowane, wieszane, zrzucane z dachów wieżowców itp. TAK!

6. Muzułmańscy homoseksualiści są osobami, których nie wolno prześladować i należy je traktować tak samo, jak heteroseksualnych wyznawców. TAK!

7. Prawo szariatu za apostazję, homoseksualizm i zdradę małżeńską przewiduje karę śmierci, co jest barbarzyństwem, które powinno zostać natychmiast zakazane. TAK!

8. Nie pragną dominacji islamu nad światem, a chcą spokojnej koegzystencji z pozostałymi religiami i osobami niewierzącymi. TAK!

9. Islamscy bojownicy/zamachowcy często fotografują się z Koranem w jednej ręce, AK-47 w drugiej, a przed przeprowadzeniem swoich morderczych ataków często gorąco się modlą i w ich trakcie wołają ,,Allahu akbar!", zatem też są wyznawcami islamu, postępującymi zgodnie z niektórymi wersetami Koranu. TAK!

10. Wojownicze, agresywne i niecywilizowane wersety Koranu powinny zostać z niego wykreślone, a wojenna doktryna dżihadu usunięta z religii. TAK!

Po stosownych modyfikacjach, podobną serię stwierdzeń można przedstawić wyznawcy każdej innej religii ,,pokoju" lub/i ,,miłości bliźniego" (np. że nieuznawanie przez muzułmanów J. Chrystusa za Boga, jego śmierci i zmartwychwstania jest akceptowanym i szanowanym przez chrześcijan/katolików poglądem; określanie religii przez ateistów mianem niebezpiecznego wirusa umysłu jest akceptowane i szanowane przez wszystkie religie) dla sprawdzenia głębi tej pokojowości i miłości.


 ARE YOU READY TO...
TEST YOURSELF?
 PODAJ DALEJ! 
                                            

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz