czwartek, 9 marca 2017

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 2691

Powinniśmy być agnostykami wobec tych rzeczy, na które nie ma dowodu. Nie powinniśmy utrzymywać wierzeń tylko dlatego, że zaspokajają nasze pragnienie życia pozagrobowego, nieśmiertelności, nieba, piekła itd. 
sir Julian S. Huxley
***
Łatwo oderwać umysł od ciągłego rozpamiętywania straconych iluzji nieśmiertelności. Zdyscyplinowany intelekt nie boi się niczego i nie pragnie cukiereczka na zakończenie dnia, ale z zadowoleniem przyjmuje życie i służy społeczeństwu najlepiej jak potrafi. Osobiście ani trochę nie dbam o nieśmiertelność. Nie ma niczego lepszego niż nicość, bo w nicości nie ma żadnych niespełnionych życzeń. Mieliśmy to przed naszym urodzeniem i nie skarżyliśmy się. Czy powinniśmy jęczeć dlatego, że to na pewno powróci? Tak czy siak, dla mnie są to Pola Elizejskie i niczego więcej nie pragnę.     
Howard P. Lovecraft
***
Oto przykłady poglądów, myśli i refleksji, które powinno się prezentować dzieciom praktycznie od kołyski, zamiast zatruwać ich czyste umysły gnojówką religijnych dogmatów, zabijając niezależność intelektu i hodując ,,mięso armatnie" dla Kkorporacji zabobonu. W niedalekiej (wariant chyba zbyt optymistyczny, wręcz utopijny) przyszłości wszyscy w ,,świeckim" państwie, którzy przyczyniali się do tej intelektualnej dywersji...
zdadzą sobie sprawę z głupoty i podłości swoich działań, a następnie ze wstydu niezwłocznie zapadną się pod ziemię. Albo zostaną aresztowani i wylądują w 3,14Rdlu.

Niestety na razie idą w megazaparte, no i co gorsza, obecnie mają praktycznie 100% władzy, więc np. mogą spokojnie, powtarzam QRwa - spokojnie!!! -
z Panemprezesem na czele medytować sobie nad tym, jak (dla narodowego dobra narodu) skutecznie zemścić się na tym antynarodowym dywersancie, fałszywym brukselskim sQrwysynie, pachołku Niemki, który (zanim s3,14Rdolił z tonącego za jego sprawą narodowego okrętu) pogonił ich narodowej ,,drużynie" - nomen omen - kota w bodaj 10 meczach z rządu rzędu. Teraz oczywiście wiadomo, że wszystkie one były sędziowane przez antynarodowego fryzjera (sPiSane będą czyny i rozmowy). Podobnie zresztą ,,uczciwe" było wybranie go (27:1) - wbrew woli Naczelnika Narodu (NN) -  na 2 kadencję przewodniczącego skundlonej Rady Europejskiej. Taki wniosek jest nie do podważenia, tak jak nie do podważenia są wszystkie inne wnioski oparte na pogiętej Kkatologice i chorej mentalności, wpajanej od najmłodszych lat niezliczonym milionom niewinnych ofiar podczas perwersyjnych seansów antyracjonalnej religijnej hipnozy propagującej rzeczywistość alternatywną.

Efekty tego prania mózgu są obecnie aż nadto dobrze widoczne w piaskownicy politycznej zwanej potocznie parlamentem: - oni nam ukradli wiaderko... - a oni nam grabki i łopatkę... - a ona zburzyła nam babkę... - a on mnie obsikał... - wcale nie, bo on się sam obsikał, a teraz kłamie... Każde zetknięcie się z nimi prowadzi u ludzi normalnych do skurczów mózgu; człowiek staje się durniejszy, mniej wrażliwy, bardziej cyniczny i jakby oblepiony cuchnącą mazią. Przy tej całej paranoi sen wariata to 3,14Qś, który jawi się jako wzorzec rozsądku, dyscypliny i  głębokiej odpowiedzialności za całe podwórko. Tak po3,14Rdolonego towarzycha wszechświat nie widział i nigdy nie uwidzi. Fuck them all! Amen.
ARE YOU READY
TO
HELP BREED...

RELIGIOUS
CANNON FODDER?
 PODAJ DALEJ! 
                                               

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz