wtorek, 11 października 2016

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 2542

Działaniem szatana jest promowanie zakamuflowanej formy aborcji, jaką jest zapłodnienie w probówce in vitro.

Józef Michalik
***
Nie jest etyczne chcieć posiadać dzieci za wszelką cenę.
Józef Kloch
***
 Katechizm Kościoła Katolickiego   
|||||
|||
|
Pismo święte oraz tradycyjna praktyka Kościoła widzą w rodzinach wielodzietnych znak Bożego błogosławieństwa i wielkoduszności rodziców.
---
Techniki, które powodują oddzielenie rodzicielstwa wskutek interwencji osoby spoza małżeństwa (oddawanie spermy lub jaja, macierzyństwo zastępcze), są głęboko niegodziwe. 

Techniki te (sztuczna inseminacja i sztuczne zapłodnienie heterologiczne) naruszają prawo dziecka do urodzenia się z ojca i matki, których zna i którzy połączeni są węzłem małżeńskim. 

Techniki te pozostają w sprzeczności z wyłącznym prawem małżonków do ,,stania się ojcem i matką wyłącznie dzięki sobie".

Natomiast technika ,,na aniołka"
jest qrde całkowicie OK,
nieprawdaż, panno Maniu? 
A tak na marginesie ,,prawo dziecka do urodzenia się z ojca i matki, których zna i którzy połączeni są węzłem małżeńskim." Czy ktoś słyszał o takim prawie? Gdzie jest ono zapisane? WTF!?

Stwierdzono natomiast naukowo ponad wszelką wątpliwość pozytywny skutek wiary w powyższe debilizmy prawdy. Otóż prowadzi ona u wierzących w nie do znacznego wzrostu ciśnienia budyniu, który mają pod czaszką i w konsekwencji do wyraźnego zwiększenia objętości głowy, by mogła pomieścić kolejne porcje błogosławionych idiotyzmów mądrości.
***
Przez całe swoje życie trzymałem się zasady, żeby nigdy nie pozwolić osobom religijnym przyjąć za pewnik, że przekonania religijne zasługują na większe względy niż niereligijne czy antyreligijne. Nigdy nie zgodzę się z tym absurdalnym stwierdzeniem, że powinienem darzyć szacunkiem zdanie innych, gdy uważam je za błędne. 
Chapman Cohen

ARE YOU READY TO...
RESPECT
THE RELIGIOUS BULLSHIT?

 PODAJ DALEJ! 
                                               

1 komentarz:

  1. Działaniem szatana jest promowanie zakamuflowanej formy aborcji, jaką jest masturbacja nieżonatych księży katolickich, udzielanie dzieciom "sakramentu pedofilii" oraz praktyki homoseksualne w sekcie Krk.

    Nie jest etyczne nie chcieć posiadać dzieci za wszelką cenę - za cenę święceń kapłańskich i komfortowego, pasożytniczego życia.

    Techniki, które powodują oddzielenie rodzicielstwa wskutek interwencji osoby spoza małżeństwa, np. poczęcie za sprawą Boga, są głęboko niegodziwe.

    Poczęcie i narodziny Jezusa naruszają prawo dziecka do urodzenia się z ojca i matki, których zna i którzy połączeni są węzłem małżeńskim.    OdpowiedzUsuń