wtorek, 30 sierpnia 2016

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 2500

 MAŁA DUPA 
Wyjątkowo nie chodzi w tym przypadku o upodobania sutannowych pedofilów, czyli seks-koneserów gustujących w rzeczonym elemencie anatomii nieletnich. Chodzi natomiast o celną analogię, podaną ponad 2 lata temu, gdy perspektywa niepodzielnych rządów Kkato-paranoi była jeszcze cośkolwiek odległa. Dziś niestety jest ona rzeczywistością, i to za sprawą zaledwie 5,5 miliona głosów (~18% uprawnionych) marnej, ale karnej armii bojowników prawych i sprawiedliwych, błogosławionych przez czarną zawartość wrzodu rosnącego na tytułowej części ciała. Cóż, uśmiechnij się - jesteś w ukrytej (przez Małego Brata) kamerze.
***
 
OWRZODZONY KRAJ
(...) 
Polska jest małą dupą, na której rośnie wrzód większy niż ona sama. Wypełnia ów szankier ropa o medycznej nazwie Kościół katolicki.

Stanowi on mieszaninę ciemnoty, zakłamania, zacofania, arogancji, obłudy, chciwości, głupoty, wsteczności, agresji, autorytaryzmu, egoizmu, dyletanctwa i żądzy władzy. Kościół wojuje ze swobodą i urodą życia ludzi. Dla wyznawców ma zakazy i nakazy. Poprzez prawo państwowe i wpływy narzuca je wszystkim. Pół ludzkości ma odgrywać role społecznie podrzędne i być maszynkami do przekazywania genów. Ogół ma widzieć moralność w kroczu, a kler chce regulować funkcjonowanie genitaliów i odbicie tego w nauczaniu i kulturze. W dobie informatyki egzorcyści gonią diabły. Dewoci blokują współczesną sztukę. Cokolwiek by mówić o PRL, ewoluowała ona, co prawda zygzakiem, od stalinizmu, jego zbrodni i zależności od ZSRR do Okrągłego Stołu. Postępem był Gomułka wobec Bieruta, Gierek wobec Gomułki, Jaruzelski wobec Gierka. Polski Kościół odbywa drogę w odwrotną stronę. Dajcie mu 100 lat, a podpali stosy i stodoły.

Wpływ Kościoła i jego nacjonalistycznych wypustek politycznych wykluczają rzeczywistą europejskość kraju. Wyznawcy smoka gender i zbrodni smoleńskiej nie stworzą innowacyjnej gospodarki, zgnoją naukę i wszelki postęp, także techniczny i społeczny. To gangrena.

(...) 
Reasumując:  
polski Kościół, czemuś rzymsko-katolicki, to dowód na trafność ateizmu. Gdyby Bóg istniał, już dawno zmieniłby personel.
Jerzy Urban
---
Anonimowy 19 października 2014 15:58 
Jeśli Bóg istnieje, niewielkie jest prawdopodobieństwo, że jest to Bóg biblijny....
wa-t
---
Alex R. 21 listopada 2015 22:10
:)))Lubię spojrzenie okiem i wiedzą, p.U.:))trudno coś wcisnąć pomiędzy. Dzięki za notkę. Humorek się odblokował. Pozdrawiam.

Anonimowy 22 listopada 2015 10:36
Urbana czytam od zawsze.Można się zżymać na mało wykwintne frazy,ale polszczyzny mogli by się od niego polskie ynteligenty.uczyć.Zresztą ważniejsze jest co pisze.Nadchodzą czasy,że tematów nie zabraknie.Czarne sotnie pod wodzą fioletowych i pisowskich pobożnych na pokaz prawdziwych,a nawet najprawdziwszych Polaków,takoż kwiat polskiej młodzieży gatunku "kibolis polonicum" są tego gwarantem.Ale ponoć musi być gorzej,żeby było lepiej.Pozdrawiam.BROKOZ.

***
ARE YOU READY TO...
Jestem otoczony przez księży, którzy nieustannie powtarzają, że ich królestwo nie jest związane z tym światem, a zagarniają wszystko, co im wpadnie w ręce.
Napoleon Bonaparte


 STOP FEEDING THEM?
P.S.
Powinno się chyba mimo wszystko używać nieco bardziej stonowanego, dyplomatycznego języka do określania Kkorporacji zabobonu i jej funkcjonariuszy, niż ten bardzo mało wykwintny, którego używa cytowany na wstępie Jerzy Urban. Po co qrde niepotrzebnie jątrzyć. Można na przykład skorzystać z poniższego skromnego zbioru łagodnie oględnych przymiotników na określenie Kkleru:
Agresywny, fałszywy, dwulicowy, obłudny, jadousty, obleśny, świętoszkowaty, rozpasany, zboczony, nieobyczajny, lubieżny, ohydny, zakłamany, nieszczery, interesowny, nikczemny, mściwy, nieludzki, nieprzyjazny, kłamliwy, podstępny, lisi, jadowity, oszukańczy, skryty, spiskujący, interesowny, sprzedajny, chciwy, wyrachowany, pazerny, zachłanny, niewiarygodny, zdradziecki, niebezpieczny, bezwzględny, dokuczliwy, napastliwy, mendowaty, konfrontacyjny, bezkompromisowy, bezczelny, chamski, zjadliwy, bezlitosny, okrutny, podły, wredny, zły, małoduszny, nieprzejednany, nieubłagany, groźny, wrogi, wsteczny, zacofany, obskurancki, ograniczony, głupi, tępy, nienowoczesny, groteskowy, antydemokratyczny, dyktatorski, złowrogi, tyrański, fanatyczny, totalitarny, faszystowski, Żmijowaty
 NUMMO VENALIS FAVET ORDO PONTIFICALIS  
(Sprzedajny stan duchowny hołduje mamonie)

 PODAJ DALEJ! 
 WSZECHPOLSKA WALCZĄCA 

                                            

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz