poniedziałek, 23 listopada 2015

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 2219

JAK SPRAWDZIĆ, CZY MUZUŁMANIE SĄ POKOJOWO NASTAWIENI DO ŚWIATA I POSTĘPOWI 

Rzecz jest stosunkowo prosta. Wystarczy spytać, czy jako wyznawcy swojej religii bez zastrzeżeń zgadzają się z poniższymi stwierdzeniami. 

1. Tzw. ekstremiści islamscy, odpowiedzialni za takie masowe zabójstwa niewinnych ludzi, jak np. w katastrofie rosyjskiego airbusa z wracającymi do domu turystami na pokładzie, masakry w Bejrucie, Paryżu, Nigerii, Mali, nie są żadnymi męczennikami, a pospolitymi skurwysynami, mordercami i dewiantami, którzy powinni do końca życia gnić w więzieniu, a po śmierci wszyscy automatycznie idą do piekła, nie do raju z oczekującymi ich 72 dziewicami.

2. Szczątki zamachowców-samobójców po eksplozji w miejscu publicznym są bezwartościowym ścierwem, które należy pozbierać, pokropić świńską krwią, psimi moczem, zmieszać z małpimi odchodami i wyrzucić na wysypisko śmieci.

3. Kobiety są absolutnie równe mężczyznom: mają dokładnie takie same prawa w każdej sferze życia, a ich nietykalność cielesna jest bezdyskusyjna i bezwarunkowa, co w szczególności oznacza, że pod żadnym pozorem nie wolno ich bić, kamienować, gwałcić etc., a ci wszyscy, którzy się tego dopuszczają idą za życia do pierdla, a po śmierci automatycznie do piekła i mają status niższy od statusu psa, świni i małpy.

4. Wyznawcy wszystkich religii (łącznie z judaizmem i hinduizmem), tudzież niewierzący mają takie same prawa.

5. Osoby porzucające islam, tak jak każdą inną religię (czyli apostaci) mają do tego niezbywalne prawo i nie mogą być za to w żaden sposób szykanowane czy karane, np. chłostane, kamienowane, wieszane, zrzucane z dachów wieżowców itp.

6. Muzułmańscy homoseksualiści są osobami, których nie wolno prześladować i należy je traktować tak samo, jak heteroseksualnych wyznawców.

7. Prawo szariatu za apostazję, homoseksualizm i zdradę małżeńską przewiduje karę śmierci, co jest barbarzyństwem, które powinno zostać natychmiast zakazane.

8. Nie pragną dominacji islamu nad światem, a chcą spokojnej koegzystencji z pozostałymi religiami i niewierzącymi.

9. Islamscy bojownicy/zamachowcy często fotografują się z Koranem w jednej ręce, AK-47 w drugiej, a przed przeprowadzeniem swoich morderczych ataków często gorąco się modlą i w ich trakcie wołają ,,Allahu akbar!", zatem też są wyznawcami islamu, postępującymi zgodnie z niektórymi wersetami Koranu.

10. Wojownicze, agresywne i niecywilizowane wersety Koranu powinny zostać z niego wykreślone, a wojenna doktryna dżihadu usunięta z religii.

Po pewnych modyfikacjach, podobną serię stwierdzeń można przedstawić wyznawcy każdej innej religii ,,pokoju" lub/i ,,miłości bliźniego" dla sprawdzenia głębi tej pokojowości i miłości.


                                                                                         

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz