piątek, 20 listopada 2015

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 2216

 
 INWAZJA NA EUROPĘ

Unia Europejska stwarza chaos w Europie, powoduje własnoręcznie jeden kryzys za drugim, nie mając przy tym żadnego demokratycznego mandatu. Jakby jej było mało usuwania wybranych legalnie rządów i uchylania demokratycznych wyborów, których wyników nie aprobuje, Unia Europejska otworzyła dziś granice Europy dla najbardziej na świecie zacofanej i agresywnej kultury, tej, która nawet odrzuca elementarne idee praw człowieka.

Co poszło nie tak? Ci imigranci przestali być uchodźcami, w momencie, gdy nie zwrócili się, zgodnie z wymogami prawa, o azyl w pierwszym bezpiecznym kraju, do którego dotarli. Ale Unia Europejska odmawia egzekwowania tego prawa, usuwając wszelkie motywacje po temu, by kraje skutecznie chroniły zewnętrzne granice, skoro mogą po prostu przemieszczać ludzi dalej przez swoje terytoria, zachęcając tym samym kolejne miliony do przyjazdu. I kolejne miliony są w drodze. Jakiś obiektywny obserwator z kosmosu mógłby pomyśleć, że Europejczycy postradali zmysły. Ale my ich nie postradaliśmy. My straciliśmy demokrację, a teraz tracimy bezpieczeństwo.

Unia Europejska mogła była powstrzymać ten kryzys już pierwszego dnia, idąc w ślad sprawdzonej australijskiej procedury zawracania statków z imigrantami i rozpatrywania poza swoimi granicami spraw rzeczywistych uchodźców. Jednak takie rozwiązanie wyglądało zbyt zdroworozsądkowo. Zamiast je wprowadzić, zachowała się z typową arogancją, bardzo pogarszając sytuację przez złamanie prawa, co trzeba bardzo mocno podkreślić, czyli w efekcie zaprosiła cały świat muzułmański do Europy. To z kolei jest gwarancją, że Europa będzie bardziej niebezpieczna dla wszystkich, a w szczególności dla kobiet. I dla homoseksualistów. I dla Żydów. Jest to też wkładanie pieniędzy do kieszeni przestępcom, finansowanie całego przemysłu zajmującego się przemytem ludzi.

Angela Merkel chce, by Niemcy zapłaciły za drugą wojnę światową przez popełnienie samobójstwa. Jej obłąkane zaproszenie dla muzułmańskiego trzeciego świata oznacza, że liczba gwałtów w Niemczech teraz na pewno będzie rosła w zawrotnym tempie, a prawdę mówiąc już zaczęła rosnąć. Może ona uznać to za swoją osobistą zasługę. Te wszystkie ,,postępowe" Pollyanny z głupkowatymi transparentami na powitanie uchodźców też mogą się ukłonić, bo pomimo tego, co media nam podają do wierzenia, większość tych imigrantów stanowią mężczyźni bez towarzystwa bliskich, a europejskie więzienia są już pełne muzułmanów z trzeciego świata, którzy nie wiedzą jak się zachować w cywilizowanym społeczeństwie. Import jeszcze większej ich liczby jest ostatnią rzeczą, jakiej byśmy sobie życzyli, bo wszędzie, gdzie pojawiają się muzułmanie z trzeciego świata, tam pojawiają się gwałty. To kwestia kulturowa. Ale właśnie dokładnie to Unia Europejska nam funduje. Łamie prawo, by ściągnąć do Europy agresywną, mizoginiczną kulturę gwałtu, która bezpośrednio zagraża bezpieczeństwu kobiet i łamie ich prawa człowieka.

Jeśli chodzi o media niemieckie, to idą z taką polityką ręka w rękę. Jeśli jest się w Niemczech imigrantem z muzułmańskiego trzeciego świata lubiącym od czasu do czasu pozwolić sobie na przygodny gwałt, a wiem, że wielu z nich tak ma, to mogą sobie dalej gwałcić, wiedząc, że w mediach będzie o tym cichutko jak makiem zasiał, bo one są po ich stronie.

Jak dotąd one i policja siedzą bardzo cicho, gdy chodzi o epidemię gwałtów, molestowania dzieci i zmuszania do prostytucji w ośrodkach dla uchodźców, gdzie sytuacja wygląda tak źle, że kobiety i dziewczęta muszą sypiać w codziennych ubraniach. Organizacje kobiece napisały nawet list do rządu, domagając się terenów i lokali przeznaczonych wyłącznie dla kobiet, by bronić je przed  mężczyznami o drapieżnych instynktach.

Policja nie mówi o tych wszystkich gwałtach, bo nie chce dawać do ręki argumentów krytykom masowej imigracji. Jakże to szlachetne - nie chce legitymizować krytyków łamania prawa! Mimo to czuje jednak potrzebę ostrzegania miejscowej ludności, by nie pozostawiała dzieci na ulicy bez opieki, by nie pozwalała nastoletnim dziewczętom nosić zbyt skąpych strojów i też ostrzega kobiety, by nie chodziły na dworzec kolejowy samotnie, bo znajduje się on koło ośrodka dla uchodźców. One wiedzą to, co teraz wszyscy w Europie wiedzą, że muzułmanie z trzeciego świata są od kołyski wychowani tak, by nimi pogardzać, bać się ich i traktować je jako gorsze. A gdy przyjeżdżają do cywilizowanych miejsc, takich jak Europa, traktują Europejki w ten sam sposób, bo nie mają zielonego pojęcia o jakichkolwiek różnicach.

Znosimy to wszystko, ponieważ jesteśmy postępowi, tolerancyjni, wyrozumiali itd. i nie lubimy o tym mówić, bo może to wyglądać na rasizm, więc próbujemy zrozumieć, stosujemy ustępstwa wobec nich i ich szemranej kultury. Kulimy się jak tchórze za pustymi słowami, takimi jak ,,włączanie" i ,,zróżnicowanie" i niczym foki w cyrku oklaskujemy swój gówniany humanitaryzm, podczas gdy Europa staje się coraz bardziej niebezpieczna dla kobiet. I dla homoseksualistów. I dla Żydów. W gruncie rzeczy teraz dla wszystkich, bo ze względu na swobodę przemieszczania się ludzi, oznacza to też swobodę przemieszczania się dżihadu. Trzeba być durniem albo politykiem, żeby nie zauważać, co wisi w powietrzu.

Państwo islamskie twierdzi, że już ma w Europie tysiące bojowników, a codziennie przybywają nowi. Przez zbrodnicze zaniedbania Unii Europejskiej Europa nie ma granic zewnętrznych. Zbliża się tragiczny rozlew krwi, za który w 100% będzie odpowiedzialna Unia Europejska. Ale politycy ze swoimi osobistymi ochroniarzami nie muszą się obawiać, bo raczej nie oni będą mordowani.

Jedynym powodem, dla którego to wszystko miejsce, jest łamanie prawa prze Unię Europejską. Jeśli ona łamie, to dlaczego nie możemy my wszyscy? Dlaczego nie możemy robić wszystkiego, co nam się żywnie podoba i brać, co nam się podoba? Dlaczego ktokolwiek powinien podporządkowywać się prawu, skoro ono nic nie znaczy?

Jeśli nie zatrzymamy tych statków i łodzi, to ta nielegalna inwazja nigdy się nie skończy, a jest jasne, że Unia Europejska nie ma najmniejszej ochoty ich zatrzymywać. Ona chce, by ta ludzka powódź trwała, aż do przymusowego i nieodwracalnego połączenia się Europy z zacofaną i agresywną kulturą, która jest wrogo nastawiona do wszystkiego, co nas określa. Ona importuje  barbarzyństwo, importuje wojnę i pokazuje ponad wszelka wątpliwość, że nie można jej powierzyć bezpieczeństwa Europy. Nadszedł czas, by Europejczycy zażądali dla siebie azylu przed Unią Europejską.
Pat Condell
(28.09.15)

                                                                                          

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz