sobota, 17 października 2015

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 2182

 
Nakłonił mnie do tego mój syn Bill, który wzbudził we mnie poczucie wstydu. Przyszedł do mnie w 1960 r. - miał wtedy 14 lat - i powiedział - ,,Mamo, od długiego czasu utrzymujesz, że jesteś ateistką. Cóż, ja też nie wierzę w Boga, ale codziennie w szkole jestem zmuszany do odczytywania modlitw i czuję się jak hipokryta. Dlaczego jestem zmuszany do sprzeniewierzania się swoim poglądom?" Nie umiałam mu odpowiedzieć. Zacytował znaną przypowieść - ,,Nie po słowach, a po czynach ich poznacie." - wskazując, że gdybym była prawdziwą ateistką, nie pozwoliłabym, by wbrew jego woli szkoły publiczne zmuszały go do czytania Biblii i odmawiania modlitw. Miał rację. Słowa oddzielone od wspierających je czynów nie mają znaczenia i są pełne hipokryzji. Zaczęliśmy się więc procesować. Ostatecznie wygraliśmy. Wiedziałam, że nie zostanę z tej okazji najpopularniejszą kobietą w Baltimore, ale przysięgam, nie spodziewałam się takiej fali zjadliwej, mściwej, morderczej nienawiści, jaka w konsekwencji zalała mnie i moją rodzinę.
Madalyn Murray O'Hair
---
Oto one: ,,Powinno się ciebie zastrzelić!", ... ,,Pohandluj swoimi pomyjami w Rosji." ... ,,TY WREDNA MAŁPO" ... ,,ZABIJĘ cię!"... ,,Komuch, komuch, komuch!" ... ,,Ktoś ci strzeli w tę twoją tłustą dupę ty śmieciu, ty schłopiała lesbijska suko!" ... ,,Zostaniesz niedługo zabita. A może twój śliczny malutki chłopczyk. Ten ciotowaty bękart. Jesteś suką, a twój syn jest bękartem." ... ,,Dziwka, dziwka, dziwka! Wredna dziwka od samego diabła!" To daje najogólniejsze pojęcie. A... i jeszcze jeden; ten mi się bardzo podoba - ,,Oby Jezus, którego odrzucasz, zmienił cię w jakiegoś Pawła." 
Madalyn Murray O'Hair 
(w wywiadzie dla Playboya,
w którym cytuje fragmenty listów, 
jakie otrzymała od chrześcijan;
październik 1965)
---
Dzieciom z sąsiedztwa rodzice oczywiście zabraniali bawić się z moim synkiem Garthem, więc w końcu kupiłam mu do zabawy małego kociaka. Dwa tygodnie później znaleźliśmy go z ukręconą szyją na progu domu.
Madalyn Murray O'Hair

Wszystkie powyższe oznaki miłości bliźniego 
oczywiście są zgodne z naukami
objawionego Słowa Bożego: 
|||||
|||
|
 BIBLIA TYSIĄCLECIA 
  Nowy Testament 
  Ew. wg św. Mateusza, rozdz.5, w. 44
 A Ja wam powiadam:
Miłujcie waszych nieprzyjaciół
 i módlcie się za tych,
którzy was prześladują.

No i oczywiście nie zapomnijcie
o znaku pokoju.

 PiStscriptum 
Co tu dużo mówić, 50 lat minęło jak jeden dzień. Powyższe zestawienie przejawów chrześcijańskiej nieustającej miłości bliźniego do upadłego w stosunku do p. Madalyn Murray O'Hair można spokojnie zadedykować pewnej politycznej nałożnicy Wielkiego Przywódcy, żałośnie skamlącej do Niego o pogłaskanie, ,,ostrej czasami" panny profesor nr 5 z zerwanych plakatów; obleśnie subtelnej specjalistce w dziedzinie fizjonomii typu bokserskiego, tudzież fizjologii jałowych związków monopłciowych.
Oto członek rzeczywisty -
najskrytsze naukowe marzenie
 panny profesor,
chcąc-nie-chcąc dziewicy
od poczęcia do naturalnej śmierci. 

                                                                                       

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz