sobota, 9 maja 2015

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 2021

W moim przekonaniu, jeśli swobody obywatelskie tego kraju - Stanów Zjednoczonych - zostaną zniszczone, to będzie to skutkiem przebiegłości katolickich księży jezuitów, bo są oni najbardziej pokrętnymi, najniebezpieczniejszymi wrogami swobód obywatelskich i religijnych. Oni sprowokowali większość wojen w Europie.
gen. markiz de Lafayette
***
Krajem, w którym są jezuici, rządzić muszą albo oni, albo ten kraj musi popaść w ruinę .... to oni rządzą światem.
Luigi Desanctis
***
Aby w każdej kwestii dotrzeć do prawdy, powinniśmy zawsze być gotowi uwierzyć, że co nam się wydaje białe, jest czarne, jeśli Kościół hierarchiczny tak to określi.
św. Ignacy Loyola
***
Trudno się oprzeć wrażeniu, że gdyby takiemu św. Ignacemu i jego Kkorporacyjnym kolesiom (np. jezuicie F0, pilnie w praktyce realizującemu idee swojego guru) zrobić solidną lewatywę, to pomieściliby się w pudełkach od zapałek. 

Ponadto za odważne niesienie przez długie wieki gorącego płomienia wiary, od którego aż się zajęły między innymi stosy niezwykle Świętej Inkwizycji. Za ukrzyżowanie przeklętego racjonalnego rozumu. Za heroiczne hamowanie postępu ludzkości. Za wspaniałe dzieło ciągłego molestowania psychicznego dzieci i udzielanie im z miłością sakramentu pedofilii. Za cudowne błogosławieństwo hipokryzji. A także za wszystkie niezliczone dary pobożnych kłamstw, niezmordowanie głoszonych na co dzień i od święta. Za całe to dobro należy im się hojna zapłata, tyle że w nieco twardszej niż ,,Bóg zapłać" walucie. Słowem - za ten bezinteresowny morderczy trud sprowadzania ludzkości na manowce niech ich celnie Dobry Szlag trafi!
 
                                                                                          

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz