sobota, 26 stycznia 2013

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 1189

 MÓZGOBÓJSTWO DZIECI NARODZONYCH 

Wczoraj wieczorem przypadkiem natknąłem się na końcowe minuty programu dla dzieci nadawanego przez TV TRWAM. W lewym górnym rogu ekranu widniała uśmiechnięta buźka oznaczająca program bez żadnych ograniczeń wiekowych. Rzeczywiście, na pierwszy rzut oka  wszystko niby było OK: kreskówka z głównym bohaterem w wieku ok. 5 lat i jego kumplem ,,futurystycznym" robotem z migającym nosem (i dużym krzyżem na piersi!). Jednak treści przemycane w tym ,,niewinnym" filmiku to śmiertelna trucizna dla młodego bezbronnego umysłu. Bezpardonowe pranie mózgu najmłodszych, równoznaczne z molestowaniem psychicznym. Wszystko to dzieje się przy otwartej kurtynie, pod nosem nominalnie świeckiego państwa, które zresztą pośrednio też sponsoruje tę hucpę.

Otóż m.in. pokazywano oparte na biblijnych starotestamentowych bredniach barbarzyńskie sceny przemocy - zabijanie ludzi ,,złych" (tzn. tych, którzy podpadli Panu) przez ludzi ,,dobrych" (miłych Panu). Niejaki Mojżesz, pod bezpośrednie dyktando Pana, ze szczytu góry dyrygował całą imprezą za pomocą swojej laski. Podnosiła się ona i opadała przez jakiś czas (ważyły się losy bitwy), ale gdy ostatecznie poszła w górę i tak została, wygrali dobrzy i - ku uciesze małych bohaterów historyjki - mieczami pozabijali swoich przeciwników. Pan Bóg tak chciał, więc wszystko było w porządku. 

Pokazano tam też jak Mojżesz otrzymał bezpośrednio od Najwyższego kamienne tablice z przykazaniami (których nie omieszkano zacytować). Co ciekawe, końcowe dwa brzmiały: IX Nie pożądaj domu bliźniego swego; X Ani żadnej rzeczy, która jego jest. Jak widać, niczym za dotknięciem czarodziejskiej laski Mojżesza, występująca normalnie w ,,dorosłej" wersji IX przykazania żona bliźniego, w wersji ,,dziecięcej" zmieniła się w jego dom! Cuda, cuda ogłaszają... To znaczy, że zbrodnicza Kkorporacja cenzuruje nawet ,,Słowo Boże", czyli swoje własne głupoty! Zaprawdę, szczyt zakłamania i manipulacji wyższy od góry Synaj.

Żeby nie było wątpliwości - to wszystko dzieje się tu i teraz, w drugiej dekadzie XXI wieku! Jak długo zatem jeszcze będziemy tolerowali tę zbrodniczą organizację? Jak długo jeszcze będziemy pozwalali na uzależnianie naszych własnych bezbronnych dzieci od twardego narkotyku religii? Jak długo jeszcze będziemy biernie oglądali obleśny, drapieżny zabobon pastwiący się nad ich umysłami?
 
 Kiedy wreszcie oficjalnie czarne nazwie się czarnym???!!! 

                                                                                               
         

1 komentarz:

  1. Witaj,przeczytałam z niemałym zdumieniem..Nie odbieram stacji TV Trwam( oszustów i bluźnierców) więc nawet na przypadek nie mam co liczyć. Jednak to co napisałeś to faktycznie, czerwone światło dla rodziców i dzwony Zygmunta..non stop, na trwogę i przebudzenie. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń