czwartek, 29 marca 2012

(WIELKOPOSTNY) KURS ZAMORDYZMU DLA BARBARZYŃSKICH DESPOTÓW NA PODSTAWIE SŁOWA BOŻEGO

czyli
  TYRAŃSKIE WERSETY  

 BIBLIA TYSIĄCLECIA 
 Stary Testament 
Ks. Powtórzonego Prawa, rozdz. 28 (wyb.)

Jeśli nie usłuchasz głosu Pana, Boga swego, i nie wykonasz pilnie wszystkich poleceń i praw, które ja dzisiaj tobie daję, spadną na ciebie wszystkie te przekleństwa i dotkną cię.

- Przeklęty będziesz w mieście.
- Przeklęte będzie twoje wejście i wyjście. 
- Pan sprawi, że przylgnie do ciebie zaraza, aż cię wygładzi na tej ziemi, którą idziesz posiąść.
- Pan dotknie cię wycieńczeniem, febrą, zapaleniem, oparzeniem, śmiercią od miecza, zwarzeniem zbóż od gorąca i śniecią: będą cię one prześladować, aż zginiesz.
- Twój trup będzie strawą wszystkich ptaków powietrznych i zwierząt lądowych, a nikt ich nie będzie odpędzał. 
- Pan dotknie cię wrzodem egipskim, hemoroidami, świerzbem i parchami, których nie zdołasz wyleczyć. 
- Pan dotknie cię obłędem, ślepotą i niepokojem serca.
- Zaręczysz się z kobietą, a kto inny ją posiądzie.
- Dostaniesz obłędu na widok, jaki się przedstawi twym oczom.
- Pan cię dotknie złośliwymi wrzodami na kolanach i nogach, nie zdołasz ich uleczyć; rozciągną się od stopy aż do wierzchu głowy. 
- Wydasz na świat synów i córki, a nie zostaną u ciebie, bo pójdą w niewolę.
- Wszystkie drzewa i ziemiopłody pożrą owady. 

Wzbudzi Pan przeciw tobie lud z daleka, z krańców ziemi, podobny do szybko lecącego orła, naród, którego języka nie rozumiesz, naród o wzroku dzikim.

- Będzie cię oblegał we wszystkich twoich grodach, aż padną w całym kraju twe mury najwyższe i najmocniejsze, na których polegałeś. 
- Będzie cię oblegał we wszystkich grodach w całym kraju, który ci dał Pan, Bóg twój. 
- Będziesz zjadał owoc swego łona: ciała synów i córek, danych ci przez Pana, Boga twego - wskutek oblężenia i nędzy, jakimi twój wróg cię uciśnie.

Jeśli nie będziesz wypełniał wszystkich słów tego Prawa - zapisanych w tej księdze - bojąc się chwalebnego i straszliwego tego Imienia: Pana, Boga swego,

- Pan nadzwyczajnymi plagami dotknie ciebie i twoje potomstwo, plagami ogromnymi i nieustępliwymi: ciężkimi i długotrwałymi chorobami. 
- Sprawi, że przylgną do ciebie wszystkie zarazy Egiptu: drżałeś przed nimi, a one spadną na ciebie. 
- Także wszystkie choroby i plagi, nie zapisane w księdze tego Prawa, ześle Pan na ciebie, aż cię wytępi.
- Życie twe będzie u ciebie jakby w zawieszeniu: będziesz drżał dniem i nocą ze strachu, nie będziesz pewny życia. 
- Rano powiesz: Któż sprawi, by nadszedł wieczór, a wieczorem: Któż sprawi, by nadszedł poranek - a to ze strachu, który twe serce będzie odczuwać na widok, jaki stanie przed twymi oczami.
- Mała tylko ilość ludzi pozostanie z was, którzyście liczni jak gwiazdy na niebie za to, że nie słuchaliście głosu Pana, Boga swego.
***
Nie podlega dyskusji, że każda organizacja świecka mająca statut oparty na brutalnym zastraszaniu i psychicznym szantażu (głównie dzieci), zostałaby natychmiast zdelegalizowana jako przestępcza organizacja szkodliwości publicznej. Kkorporacja zabobonu jest jednak nietykalna, mimo że jej (urojony) Bóg, wymuszający w taki właśnie sposób posłuszeństwo wobec swojego szemranego autorytetu jest niebezpiecznym moralnym dewiantem. Ten ,,Autorytet" nie jest wart funta kłaków, a wiara weń prowadzi do groźnej choroby psychicznej - przewlekłego wirusowego zapalenia umysłu. Wszyscy, którzy lansują jego nauki i metody już są chorzy. Na temat ich stanu niezwłocznie, otwarcie i jasno powinni wypowiedzieć się psychiatrzy, na temat ich praktyk ,,pedagogicznych" - organa ścigania, a na temat ich ofiar - psychologowie i obrońcy praw człowieka. Dlaczego wszyscy oni wciąż uparcie milczą? 
 Oby ten Pan jak najszybciej udławił się 
 wymiocinami swojej miłości mściwości 
 i zgnił na wysypisku metafizycznych śmieci!  

                                                                                    

1 komentarz: