piątek, 10 lutego 2012

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 787

To jest chore! chore! chore! Uważacie, że mam szalone poglądy na seks? Pomyślcie tylko o tych biednych starych wysuszonych, leżących w odosobnieniu na swoich materacach kobietach, wzdychających, by którejś nocy w jakiejś wizji przybył Chrystus i pozbawił je dziewictwa. Zanim sobie uświadomią, że nie zamierza przychodzić, nie mają już cnoty; mają tylko jakiś budzący litość, opłakany namiot, którego nikt nie zdoła przebić - nawet Jezus swoją drewnianą laską. Takie marnotrawstwo. Według mnie nikt nie powinien żyć w celibacie - odnosi się to tak do księży, jak i do zakonnic. Mnie się nawet nie podoba kastrowanie kotów. Powinniśmy żyć pełnią życia, a seks jest częścią życia.
Madalyn Murray O'Hair
 
                                                                                                

6 komentarzy:

 1. Kobiety po 50 roku życia mają menopauzę i nie odczuwają pociągu ani do mężczyzn ani do niczego.

  Co do celibatu i kastracji zgadzam się w pełni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Kobiety po 50 roku życia mają menopauzę i nie odczuwają pociągu ani do mężczyzn ani do niczego." ROFL!!! O mało się nie polałem ze śmiechu...

   Usuń
 2. @masifie, po pierwsze, ten post nie wskazuje o jaki wiek kobiet chodzi, tylko, że na pewnym etapie jest już za późno;
  po drugie, skąd te błędne informacje o kobietach 50+ ?
  Czyż nie czytałeś o tym, że są najlepszymi kochankami, bo wiedzą czego chcą, nie są pruderyjne i wiedzą czego On chce no i mają więcej czasu, bo dzieci im już nie zawracają głowy. Spróbuj zanim będziesz wygłaszał podobne sądy. A cha, no i nie zachodzą w ciążę. Spójrz na Madonnę, nie, nie tą z dzieciątkiem ;-) na tą z chłopaczkiem do zabawy!
  Gorąca Genowefa

  OdpowiedzUsuń
 3. Napisałeś "stare wysuszone" więc nie wiem kto dla Ciebie jest stary. Jak masz 17 lat to pewnie ktoś w wieku 30 lat też jest stary.

  Nie możesz stawiać jednej kobiety Madonny jako wzór i przykład na standard kobiet po 50-siątce. Po pierwsze nie wiesz czy Madonna ma chętkę na seks czy tylko tak ją menager lansuje dla zysków. (Jackson też był niby w pełni życia gotowy na koncert a umarł wiesz jak) Pytałeś Madonnę czy ma ochotę? Nie sądzę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej @masif! Pisze do Ciebie Gorąca Genowefa - Anonymous. Czy mógłbyś wyjaśnić dlaczego zwracasz się do mnie jakbym była facetem? To było po pierwsze. Teraz po drugie: "stare wysuszone" to nie ja napisałam, tylko autor bloga, a dokładniej jeszcze Madalyn Murray O'Hair. A teraz spróbuję wyjaśnić Ci: te stare wysuszone są teraz, ale wcześniej nie będąc takimi też czekały na Chrystusa, aż się wysuszyły. To tyle interpretacji Madalyn Murray O'Hair. Teraz jeszcze o tym seksie Madonny - nie pytałam, ale wierzę, że lubi chłopców, a i oni nie pogardzą taką majętną laską. Z kolei Jackson już od dawna wyglądał jakby nie żył.
  Gorąca Genowefa ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Teraz rozumiem skąd te rozbieżności, po pierwsze myślałem że jesteś facetem (bo czemuż by nie?) A po drugie że te wpisy to Twoje słowa a jak się okazało to cytaty.

  Patrząc z tego punktu widzenia jesteś dalej tajemniczy czy tajemnicza :]

  OdpowiedzUsuń