sobota, 30 marca 2024

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 5264

SPIESZMY SIĘ UCZYĆ LUDZI
TAK SZYBKO GŁUPIEJĄ
RELIGIA TO NIELUDZIE,
TO  IDEOLOGIA

 SŁOWEM - 
 PODETRZYJ SIĘ 
 SŁOWEM 
Dla mnie - osoby, której równie łatwo przychodzi podcieranie się kartkami Biblii, jak ich czytanie - argumentacja przeciwko klonowaniu jako działaniu ponoć sprzecznym z wolą boską to zwykła ściema. Jestem przekonany, że takiego samego argumentu użyto, gdy na świecie była wprowadzana instalacja wod-kan lub gdy wynaleziono elektryczny otwieracz do puszek, albo chociażby samą puszkę. Czy nie słyszycie od razu tego głosu mówiącego - ,,Gdyby Bóg chciał, żeby żywność była w puszkach, to by ją tam sam umieścił"? Osobiście sądzę, że ci, co wymachują Biblią powinni w proteście przeciwko klonowaniu srać do wiadra i wycierać dupę wiechciami trawy.
Mr Cranky
***
Najogólniej rzecz biorąc zgadzam się z powyższym wnioskiem, aczkolwiek wiadro jest zbyt wyrafinowanym przedmiotem dla tych siewców zabobonu i dywersantów postępu ludzkości. Oni powinni srać wprost do dziury w ziemi, tej ziemi! Jednak postęp się dokonuje, wręcz na naszych oczach, mimo heroicznych wysiłków sił ciemnoty, by go zahamować. 

Stosunkowo niedawno temu (2015) Irlandia, ta mega Kkato Irlandia (św. Patryk itp. duperele), legalizując małżeństwa jednopłciowe dołączyła do ok. 30 postępowych w sferze społeczno-obyczajowej krajów świata (Republika postPisdokratyczna jeszcze niestety do nich nie należy, a np. Argentyna tak, od 2010 r., mimo wściekłego oporu ze strony Kkorporacji pod wodzą jezuity kard. Jorge Mario Bergoglio, obecnie znanego jako dobrotliwy F0) i przestała uważać kilka procent swojego społeczeństwa za obywateli drugiej, tj. gorszej kategorii (czyli sortu). I jak dotąd jako jedyna zrobiła to w głosowaniu bezpośrednim - referendum. Pamiętajmy, że do 1993 r. homoseksualizm był w tym kraju karanym przez prawo przestępstwem. Dodajmy, że od 1 października 2017 roku też w Niemczech weszło w życie stosowne prawo dopuszczające małżeństwa jednopłciowe. Nareszcie wyraźnie widać ten środkowy palec, którym coraz to nowe kraje celują w Kkorporację i jej zacofanych zwolenników. 

Teraz pora na resztę świata, tę, która w powyższej kwestii wciąż siedzi okrakiem na płocie (ze Stanami Zjednoczonymi włącznie: jedna noga na stronie zacofanego Teksasu, a druga na stronie postępowej Kalifornii). Praw człowieka nie można dozować kroplomierzem - albo się je przyznaje wszystkim, albo nikomu. Czy byłoby OK, gdyby dziś w cywilizowanym świecie pewnym grupom (np. osób leworęcznych, niepełnosprawnych, o kobietach nie wspomnę) gwarantowano, ale tylko ograniczony dostęp, np. do edukacji, sportu, kultury, obrzędów religijnych... Naciągane? Niekoniecznie. Taka dajmy na to Szwajcaria przyznała kobietom prawa wyborcze szczebla federalnego dopiero w 1971 r. Czy ktoś może nie wie, czym było niewolnictwo w USA, apartheid w RPA itp.? Można sobie np. poczytać różne Pisma Bardzo Święte Stare i Nowe czy choćby ten skromny blog i sprawdzić, z jakiego dokładnie źródła wywodzi się inspiracja, tudzież przyzwolenie na mizoginiczne, homofobiczne i rasistowskie barbarzyństwo.

Nie zapominajmy też, że w 77 krajach świata związki homoseksualne są wciąż przestępstwem, często zagrożonym dożywociem, ciężką chłostą..., a w 7 (Sudan, Mauretania, Somalia, Nigeria, Arabia Saudyjska, Jemen, Iran) są karane śmiercią. Niech żyje nasz wiek XXI! WTF!?

ARE YOU READY TO...
 BIBLIA TYSIĄCLECIA 

 Stary Testament 
Ks. Kapłańska

 rozdz. 21, ww. 17-20
«Tak mów do Aarona: 
Ktokolwiek z potomków twoich 
według ich przyszłych pokoleń
będzie miał jakąś skazę, 
nie będzie mógł się zbliżyć,
 aby ofiarować 
pokarm swego Boga.
Żaden człowiek,
który ma skazę,
 nie może się zbliżać -
ani niewidomy,
 ani chromy,
ani mający
zniekształconą twarz,
 ani kaleka,
 ani ten, który ma 
złamaną nogę
albo rękę,
 ani garbaty,
 ani niedorozwinięty,
ani ten, kto ma
 bielmo na oku,
 ani chory na świerzb,
 ani okryty liszajami,
 ani ten, kto ma 
zgniecione jądra.

rozdz. 18, w. 22
Nie będziesz obcował z mężczyzną,
tak jak się obcuje z kobietą.

To jest obrzydliwość!

rozdz. 20, w. 13
Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną,
tak jak się obcuje z kobietą,
popełnia obrzydliwość.
Obaj będą
ukarani śmiercią 
---
 Nowy Testament
1 List św. Pawła do Rzym., rozdz. 1, w. 27
Podobnie też i mężczyźni,
porzuciwszy normalne współżycie z kobietą,
zapałali nawzajem żądzą ku sobie,
mężczyźni z mężczyznami
uprawiając bezwstyd
i na samych sobie
ponosząc zapłatę należną
za zboczenie.
WIPE YOUR ASS
WITH IT?
 PODAJ DALEJ! 
                                                

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz