poniedziałek, 17 kwietnia 2023

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 4921

SPIESZMY SIĘ UCZYĆ LUDZI
TAK SZYBKO GŁUPIEJĄ
RELIGIA TO NIE LUDZIE,
TO IDEOLOGIA
 
 NADLUDZKI ATEISTA 
Człowiek mający szczególnie dobro ludu na względzie jest w świętym obowiązku, każdy w obrębie swojego wyznania, spowodować, by ludzie przestali mówić powierzchownie o Woli Bożej, ani nie pozwalać, by bezczeszczono Słowo Boże. Bo Wola Boża nadała ludziom postać, esencję i zdolności. Każdy, kto niszczy Jego dzieło wypowiada wojnę Pańskiemu stworzeniu, Woli Bożej.
Adolf Hitler
(,,Mein Kampf")
---
W żadnym razie nie wolno tolerować szkół świeckich, ponieważ takie szkoły nie nauczają religii, a ogólne nauczanie moralności bez religijnego fundamentu spoczywa na niczym; skutkiem tego całe ćwiczenie charakteru i religia muszą wywodzić się z wiary ... potrzebujemy ludzi wierzących.
Adolf Hitler
(z przemówienia wyrażającego 
nazistowsko-watykańską zgodność stanowisk,
26 IV 1933)
***
Z (nad)ludzkimi ateistami, pełna dobrej woli tzw. Stolica Piotrowa zawsze była (np. aż do kwietnia 1945 r. przesyłała oficjalne życzenia urodzinowe Herr Führerowi, bo później już się nie dało, jako że Szanowny Jubilat samodzielnie/własnoręcznie przeniósł się do domu Ojca), jest i będzie w stanie znaleźć wspólny język. Ku obopólnemu zadowoleniu, tudzież dla dobra całego (wszech)świata, co zawsze wywołuje dobrotliwy uśmiech na obliczu Pana...
Jeśli zaś chodzi o takich (przeszłych i współczesnych) zdeprawowanych, zdziczałych, agresywnych, aroganckich i amoralnych ateistów, jak np. Epikur, Kazimierz Łyszczyński, David Hume, Thomas Paine, Robert G. Ingersoll, Bertrand Russell, Madalyn Murray O'Hair, Carl Sagan, Douglas Adams, Richard Dawkins, Christopher Hitchens, Ayaan Hirsi Ali, Natalie Angier, Dan Barker, Sam Harris, Pat Condell, Barbara Stanosz i wielu, wielu innych, to by się uchronić przed skutkami bestialskich ataków ze strony ich bezkompromisowego racjonalizmu, krytycznego myślenia i logiki*, wystarczy nosić na sercu poniższy talizman. Wtedy już nawet zabiegi egzorcystyczne nie są wymagane, bo rozum smacznie chrapie.
|||||
|||
|
PAN też powinien się chronić.
________________________________________
*Ona zabija Kkatobrednie. Weźmy przykładowo te 500 PLN - pińcet plus - na dziecko. Pytanie brzmi: Czy ta kasa powinna być wypłacana tylko na dziecko narodzone, czy t na dziecko poczęte - gowiniątko - które rezyduje jeszcze w łonie matki? Chyba nie powinno mieć znaczenia, gdzie dziecko, tj. mały człowiek przebywa; powinno być ono wspierane przez Kkatopaństwo pięcioma stówami od momentu poczęcia: test ciążowy pozytywny - kasa się należy jak psu micha. Dziecko,  qrde, to dziecko, co nie? Skoro jednak, jak wiadomo, tego wsparcia nie ma, to wszystko, co Kkatopropaganda wybełkotała dotąd o ochronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci, o aborcyjnym mordowaniu dzieci/ludzi nienarodzonych, niedopuszczalności in vitro etc. stało się Qpą gówno wartych 3,15Rdół. Tak jak Qpą gówno wartych 3,14Rdół jest cała reszta Kkatozabobonu. JAK BY NIE PATRZ, DU*A Z TYŁU.
ARE YOU READY TO...
STILL SUPPORT
HOLY BULLSHIT?
Według mnie u podstaw większości zła na świecie leży jakaś religia. Leży głęboko i wszystko z niej wyrasta, a nienawiść w obrębie religii i między nimi jest tego przykładem. Liczba ludzi, którzy zginęli w imię boże daleko przewyższa każdy inny powód, czy to polityczny, czy narodowy...
George Carlin

 PODAJ DALEJ! 
                                              

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz