czwartek, 26 stycznia 2023

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 4840

SPIESZMY SIĘ UCZYĆ LUDZI
TAK SZYBKO GŁUPIEJĄ
RELIGIA TO NIE LUDZIE,
TO IDEOLOGIA
 
Mamy tu kilka świętych, bogato ilustrowanych praktycznych porad dla tych wszystkich córek, które chciałyby same urodzić sobie trochę rodzeństwa. To jest dopiero mega odLot (nie jakieś tam grzeszne in vitro), ale też super sposób na zapoczątkowanie, przetrwanie czy zwiększenie liczebności narodu. Zaprezentowany materiał nadaje się idealnie na nowoczesne lekcje przysposobienia do (współ)życia w rodzinie itp. formy edukacji seksualnej we wszystkich szkołach i przedszkolach, zwłaszcza katolickich, jako że jest oparty na nieomylnym Piśmie i niezachwianej (żelbetonowej) tradycji. Nadaje się też do kampanii wyborczych wszelkich partii bogo-narodowo-honorowo-ojczyźnianych, brzemiennych prawdziwą polskością.

 ZROBIŁ MI TATA 
 SYNKA I BRATA! 

|||||
|||
|
Lukas Cranach Starszy
 
Lukas Altdorfer
Jan Masys
J. A. Wtewael
Jan Müller
Hendrik Goltzius
Orazio Gentileschi
Simon Vouet
Francesco Furini
Christoph Paudiß
Domenico Maroli
Guercino
Marcantonio Francescini
Adriaen van der Werff
I w taki oto sprytny sposób wszystko zostało w rodzinie. Można by podobny trick zastosować do zwiększenia populacji prawdziwych Polaków. Prawda, że biblijne Słowo Boże jest pouczające?

Podobnie jak nieomylne słowo Prezesa Jarosława - Męża Opatrznościowego - wydalone swego czasu na jednym z partei-spędów:
Spotkaliśmy się w sprawie w gruncie rzeczy najważniejszej i tu w Łodzi, i w Polsce, i w całej naszej cywilizacji - to jest sprawa rodzin, naszych polskich rodzin.
Idźcie więc i rozmnażajcie się w pokoju dla dobra całej naszej cywilizacji.

P.S.
Objaśnienia zamieszczone powyżej, natchnione mocą Ducha Świętego są przeznaczone głównie dla młodszych czytelników, którzy, nie zawsze rozumiejąc biblijne eufemizmy i archaiczny język, mogliby wyrobić sobie błędny pogląd na istotę rzeczy - jedną z tych judeo-chrześcijańskich wartości, na których opiera się cała nasza cywilizacja i której będą bronić przed szalejącym tsunami szeregu agresywnych izmów, tj. ateizmu, racjonalizmu, liberalizmu, feminizmu, wegetarianizmu, cyklizmu, ekologizmu itp. 

 BIBLIA TYSIĄCLECIA  
 Nowy Testament 
Ew. wg. św. Mateusza, rozdz. 5, w. 18
Zaprawdę bowiem powiadam wam: 
Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, 
 ani jedna jota, ani jedna kreska 
 nie zmieni się w Prawie, 
 aż się wszystko spełni. 

ARE YOU READY TO...
KEEP IT IN THE FAMILY?

 PODAJ DALEJ! 
                                                

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz