sobota, 28 lipca 2018

ABSURDALIA RELIGIUNE - CZ. 3197

SPIESZMY SIĘ UCZYĆ LUDZI 
TAK SZYBKO GŁUPIEJĄ
 ODLICZANIE TRWA 
Nadejdzie dzień, gdy mistyczne poczęcie Jezusa przez Najwyższy Byt - Jego ojca - w łonie dziewicy będzie traktowane na równi z poczęciem Minerwy w mózgu Jowisza.
Thomas Jefferson

Nic dodać, nic ująć. Oczywiście dziś - 200(!) lat później - podobne stwierdzenie z ust prezydenta USA (czy powiedzmy Polski) wywołałoby istne tsunami religijno-poprawnopolitycznej histerii. Jednak mimo obecnego, wspartego na krzyżu i kiju baseballowym ,,postępu intelektualnego", 
jaki współcześnie obserwujemy, są to wciąż słowa iście prorocze. Ich urzeczywistnienie się jest tylko kwestią czasu, i tak jak ojciec chrzest... święty (bez różnicy) kiedyś z analnym bólem wydalił purpurowego arcypedofila z grona Kkleromafii*, tak ludzkość prędzej czy później, tyle że bez najmniejszego bólu, wydali tegoż ,,ojca" i całą Kkleromafię ze swojego. Odliczanie trwa.

______________________________________________________
*,,Abp Wesołowski wydalony ze stanu duchownego" [www.tvp.info, 27/06 '14]

ARE YOU READY TO...

,,Powinna się pani wstydzić" - powiedziała do Stein* kobieta w czepku wielkanocnym. ,,Pani rasa dała nam naszą religię." .... ,,Od starożytnego politeizmu, wiary w wielu bogów" - kontynuowała kobieta nieco bardziej uczenie - ,,naród hebrajski doprowadził nas do poglądu, że istnieje tylko jeden."  ,,A to już tylko krok do prawdy." - odparła Stein.
Peter de Vries

START COUNTING DOWN?
 PODAJ DALEJ! 
                                                     

1 komentarz:

 1. Faktycznie - "Biuro prasowe Watykanu poinformowało, że abp Józef Wesołowski, podejrzany o pedofilię były nuncjusz na Dominikanie, został "karnie wydalony ze stanu duchownego. "

  Następnie nieduchowny już Wesołowski (cielesny, jak najbardziej) zmarł na atak serca przez uduszenie.

  A w watykańskiej prowincji polskiej tenże nieduchowny pochowany został z wielkimi honorami przynależnymi arcybiskupowi. Polski epidiaskop pokazał Franku i ofiarom tego pedofila środkowy palec.

  BTW: w związku z akapitem 1.nasuwa się uwaga - jedynie podejrzanego (wg prawa rzymskiego - niewinnego) już na zapas ukarano. Ostatnio TK-PiSs zapodał, że tzw. prezydent Du.a może każdego podejrzanego ułaskawiać kiedy zechce.
  Takie to katolickie lewe prawo.

  OdpowiedzUsuń