sobota, 16 czerwca 2018

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 3155

SPIESZMY SIĘ UCZYĆ LUDZI
TAK SZYBKO GŁUPIEJĄ 
 O NARODOWYM BARKU 
 NIE ZAPOMNIJ PANIE... 
 Pamiętacie 2012? Przeżywaliśmy piękne chwile... nadziei. Niestety okazała się ona płonna, mimo że należeliśmy wtedy do zwycięskiej drużyny Pana Jezusa. Łezka się w oku kręci. Ale czy mimo upływu czasu i zmienionych dekoracji, całość nie jest w zasadzie wciąż aktualna? Można przecież ten durny futbolowy Kkato-zabobon przeflancować jak leci na nową, prawą i sprawiedliwą murawę, żeby kwitł jeszcze piękniej, bo takie religijno-polityczne łajno jest dlań najlepszym nawozem. Chyba teraz należymy qrde do jeszcze bardziej zwycięskiej drużyny Króla Wszechświata (może zostanie też Królem Strzelców)...
---
(KkoKko KkoKko
EURO spoKko)

Moc, tak jak w 2012,
z pewnością wciąż jest z nami,
zatem nieustannie...
|||||
|||
|
 
Wspierajmy polską reprezentację. 
Należymy do zwycięskiej drużyny
Pana Jezusa. 
W tej drużynie jest Polska. Edward Pleń
Jezuuu gooolaaa!!!
***


Nie wierzę w Boga. W Hiszpanii każdy z 22 graczy przed wejściem na boisko żegna się. Jeśli to miałoby działać, wszystkie mecze kończyłyby się remisem. 
Johan Cruyff
***
Przede wszystkim jaki sens ma to pierdolone modlenie się? Jeśli Bóg ma swój boski plan, to jaki sens ma modlenie się? Jeśli to, czego chcesz jest w boskim planie, to dostaniesz to tak czy siak... a jeśli nie ma, to nie dostaniesz tego, bo nie ma tego w boskim planie!
George Carlin
***
Modlitwy nigdy nic nie dają... Mogą przynieść ulgę naiwniakom, zakłamanym, ignorantom, prymitywnym tubylcom i ludziom leniwym, ale dla osób światłych są one tym samym, co prośby do św. Mikołaja o przyniesienie czegoś pod choinkę.
W. C. Fields
***
modlić się cz, prosić, żeby prawa wszechświata zostały anulowane na rzecz pojedynczego petenta, który, jak sam przyznaje, nie jest tego godzien.
 Ambrose Bierce
***
 
Odmawianie modlitw jest jak bujanie się w fotelu na biegunach - masz zajęcie, ale do przodu się nie posuwasz.
Gypsy Rose Lee
***
 
Wszechświat, który obserwujemy w promieniu 40 miliardów lat świetlnych za pomocą najpotężniejszych teleskopów jest jak ziarnko piasku na Saharze. Jednak mimo to mamy wierzyć w istnienie istoty najwyższej, która zajmuje się trajektorią każdej cząstki, wsłuchuje się w każdą ludzką myśl, prowadzi swoje ulubione drużyny piłkarskie do zwycięstwa i dba o to, by wybrańcy wychodzili cało z katastrof lotniczych.
Victor J. Stenger
***
 
Modlitwa jest jak pompa w pustej studni - robi mnóstwo hałasu, ale wody nie daje.
Lemuel K. Washburn 
***
Gdyby bogowie wysłuchiwali modlitw, wszyscy ludzie szybko by wyginęli, bo ciągle modlą się oni o liczne nieszczęścia dla siebie nawzajem.
Epikur

ARE YOU READY TO...
PRAY FOR OUR
WINNING TEAM?
 PODAJ DALEJ! 
                                                  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz