sobota, 10 lutego 2018

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 3029

SPIESZMY SIĘ UCZYĆ LUDZI
TAK SZYBKO GŁUPIEJĄ
 NADEJDZIE TAKI DZIEŃ 
Nadejdzie dzień, gdy mistyczne poczęcie Jezusa przez Najwyższy Byt - Jego ojca - w łonie dziewicy będzie traktowane na równi z poczęciem Minerwy w mózgu Jowisza.
Thomas Jefferson
Oczywiście dziś - 200(!) lat później - podobne stwierdzenie z ust prezydenta USA (czy powiedzmy Polski) wywołałoby istne tsunami religijno-politycznej histerii. Jednak mimo obecnego, wspartego na krzyżu i kiju baseballowym ,,postępu intelektualnego", jaki współcześnie obserwujemy, są to wciąż słowa prorocze. Ich urzeczywistnienie się jest tylko kwestią czasu, i tak jak ojciec chrzest... święty (bez różnicy) z analnym bólem swego czasu wydalił purpurowego arcypedofila z grona Kkleromafii, tak ludzkość prędzej czy później bez najmniejszego bólu wydali tegoż ,,ojca" i całą Kkleromafię ze swojego. Odliczanie trwa.

ARE YOU READY TO...

STOP PLAYING
THIS GAME?
 PODAJ DALEJ! 

                                                       

4 komentarze:

 1. "...wydalił purpurowego arcypedofila z grona Kkleromafii..."
  Kogóż to miałeś na myśli Szanowny Autorze?
  Nie mogę sobie przypomnieć. Arcy przyjaciel świętego JP2 i wzór dla młodzieży był tytanem pedofilii i nie gardził dorosłymi, ale zmarł w komforcie i spokoju.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż, można zacytować np. Politykę (27/6/14): Abp Józef Wesołowski wydalony ze stanu kapłańskiego Rzym przemówił
   To najwyższa prócz ekskomuniki kara kościelna, jaką można wymierzyć duchownemu. Oznacza ona, że w Watykanie uznano dowody przestępstw pedofilskich dokonanych przez Wesołowskiego za przekonujące(...).

   Może go więc jakoś tam z bólem wydalił (tak na modłę watykańską, stąd ten komfort i spokój).

   Usuń
  2. "Po pierwsze primo" muszę się pokajać za mój nieco ezopowy wpis. Dotyczył on Marciala Maciela Degollado. Myślę, że jego opus dei znakomicie przewyższa dokonania biskupa, jednak do końca, Wesołowskiego konsekrowanego przez Polaka Wszechczasów JP2. Wiadomo mi było, że Wesołowski zmarł na zawał serca przez uduszenie oraz, że pochowany został z wielkimi honorami jako Biskup w R Parafialnej. Czyżby kumple z czarnej mafii nie podali nieboszczykowi ręki? Sprawdziłem w wiki biogram tego Watykańczyka i oto mamy:"Jako że wyrok II instancji w Kongregacji Nauki Wiary w sprawie jego odwołania od wydalenia ze stanu kapłańskiego nie był ogłoszony publicznie, tym samym nie uprawomocnił się. Tak więc Józef Wesołowski do ostatnich chwil swego życia pozostał duchownym, w związku z czym pochowany został w stroju duchownym".

   Usuń
  3. Dzięki za komentarz(e)! Zatem...
   Spieszmy się uczyć ludzi
   Tak szybko głupieją

   Pozdro

   Usuń