niedziela, 10 grudnia 2017

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 2967

SPIESZMY SIĘ UCZYĆ LUDZI
TAK SZYBKO GŁUPIEJĄ
 POBUDZANIE PERWERSJI 
Naturę perwersyjną można pobudzać czymkolwiek. Dowolna książka może być użyta jako instrument pornografii, nawet wielkie dzieła literackie, jeśli umysł korzystający z nich nie jest w równowadze. Napotkałem kiedyś małego chłopca, który onanizował się przed wiktoriańskim stalorytem z rodzinnej Biblii.
Anthony Burgess
W seminariach duchownych, na plebaniach i w pałacach biskupich aż się roi od takich natur. Czytają one sugestywny, natchniony Duchem Św. liryczny biblijny sakro-soft-porn, więc nic dziwnego, że potem nie mogą opanować swoich napęczniałych celibatycznych namiętności i dają im upust na różne sposoby. Nierzadko poprzez przejście od bytów odwiecznych niebiańskich nadprzyrodzonych, do odbytów doczesnych ziemskich przyrodzonych. 
l
 BIBLIA TYSIĄCLECIA 
 Stary Testament 
Pieśń nad pieśniami

rozdz. 4, w. 5  
Piersi twe jak dwoje koźląt,  
bliźniąt gazeli,
 co pasą się pośród lilii.
rozdz. 4, w. 16
Powstań, wietrze północny, nadleć, wietrze z południa, wiej poprzez ogród mój, niech popłyną jego wonności! Niech wejdzie miły mój do swego ogrodu i spożywa jego najlepsze owoce!
rozdz. 5, w. 4
Ukochany mój przez otwór włożył rękę swą, 
a serce me zadrżało z jego powodu.
rozdz. 13, w. 14
O świcie pospieszmy do winnic, zobaczyć, czy kwitnie winorośl, czy pączki otwarły się, czy w kwieciu są już granaty: tam ci dam miłość moją. Mandragory sieją woń, nad drzwiami naszymi wszelki owoc wyborny, świeży i zeszłoroczny dla ciebie, miły mój, chowałam.
,,Staloryt" przedstawiający
dwoje koźląt, bliźniąt gazeli, 
pasących się pośród lilii,
i ogród z wszelkim owocem...

 Ecce nutrimentum spiritus 

ARE YOU READY TO...

GET INSPIRED?

 PODAJ DALEJ! 
                                                 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz