sobota, 4 listopada 2017

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 2931

SPIESZMY SIĘ UCZYĆ LUDZI
TAK SZYBKO GŁUPIEJĄ
 WAL SIĘ WALE! 
Przyczynek do dyskusji na temat poprawy moralnego zdrowia narodu. Grzech nie przeczytać. A tak na marginesie bardzo napiętemu Wielkiemu Przywódcy Narodu - Naszemu Słońcu - zamiast parcia na władzę z pewnością lepiej by zrobił wytrysk patriotyzmu podczas pełnego namiętności seksu bez zahamowań z ukochaną osobą, tj. samym sobą. Dotyczy to też wielu innych, mniej wielkich, ale równie mocno napiętych autorów tej żałosnej prawosKkrętnej hucpy przekształcającej kraj w światopoglądowy, kulturowy i cywilizacyjny sKkansen. Dlaczego qrwa te oslizłe płazy nie wpełzną do jakiejś głębokiej, ciemnej i wilgotnej nory - środowiska właściwego ich naturze?! Przyszłe pokolenia byłyby im za to niewypowiedzianie wdzięczne.
---
Jako że jest możliwe, by ludzie panowali nad ruchami miękkich części ciała (tu podaje on* przykłady ust i twarzy, a nawet zna ludzi, którzy potrafią poruszać uszami), to mogło nawet być tak, że pierwszy człowiek - Adam, przed swoim upadkiem, był w stanie odbywać stosunek płciowy bez erekcji. Mimowolny ruch członka męskiego jest tym, co napawa go niepokojem.
Daphne Hampson
(Po chrześcijaństwie)
---
Św. Tomasz z Akwinu ... uważał masturbację za coś gorszego niż gwałt (bo jest ,,nienaturalna", w tym sensie, że nie może doprowadzić do zapłodnienia). Istotnie, na tej podstawie uważał gwałt, kazirodztwo i cudzołóstwo za mniejsze występki niż masturbacja, homoseksualizm, stosunek analny, oralny i przerywany.

Co więcej, uważał odejście od pozycji ,,misjonarskiej" podczas współżycia seksualnego za poważny grzech, sądząc, że
to utrudnia zapłodnienie.
Daphne Hampson
(Po chrześcijaństwie) 
***
Masturbacja to przeciwny naturze występek; postać chuci tego samego rodzaju, co zoofilia i sodomia; przez sprowadzanie wytrysku nasienia bez kopulacji, jedynie dla cielesnej przyjemności, sprzyja grzechowi nieczystości...
św. Tomasz z Akwinu 
(uważany za największego teologa Kościoła)
***
 Katechizm Kościoła Katolickiego, 1992
Przez masturbację należy rozumieć dobrowolne pobudzanie narządów płciowych w celu uzyskania przyjemności cielesnej. Zarówno Urząd Nauczycielski Kościoła wraz z niezmienną tradycją, jak i zmysł moralny chrześcijan stanowczo stwierdzają, że masturbacja jest aktem wewnętrznie i poważnie nieuporządkowanym. Bez względu na świadomy i dobrowolny motyw użycie narządów płciowych poza prawidłowym współżyciem małżeńskim w sposób istotny sprzeciwia się ich celowości. Poszukuje się w niej przyjemności płciowej poza relacją płciową, wymaganą przez porządek moralny, która urzeczywistnia w kontekście prawdziwej miłości pełny sens wzajemnego oddawania się sobie i przekazywania życia ludzkiego. 
INNYMI SŁOWY, PRZYJEMNOŚĆ CIELESNA TO GRZECH!
zatem
|||||
|||
|
 BIBLIA TYSIĄCLECIA 
 Nowy Testament 
Ew. wg św. Marka, rozdz. 9, w. 43
Jeśli twoja ręka jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie ułomnym wejść do życia wiecznego, niż z dwiema rękami pójść do piekła w ogień nieugaszony**.
Piekielna gorliwość tego ,,św." Marka sugeruje, że najwyraźniej on sam nie mógł utrzymać ręki z dala od swojego małego towarzysza. Ciekawe czy wprowadził w czyn głoszone przez siebie nauki. Ale nawet jeśli tak postąpił, to co z drugą ręką? Tak czy siak, dzisiejsi panowie Kksięża w większości powinni być co najmniej jednoręcy (jak ich kolesie po fachu - kasynowi bandyci). 

______________________
* św. Augustyn (354 - 430) - ze względu na szczerość swoich Wyznań znany jako ,,Wielki Grzesznik".
** Możliwy jednak do ugaszenia przez olanie z góry równym strumieniem ciepłego moczu.
***
LASKA PAŃSKA
NIECH ZAWSZE 
BĘDZIE Z WAMI
 
***
 DO CZŁONKÓW 
 KATOLICKIEGO RUCHU 
 NA RZECZ 
 MORALNEJ ODNOWY NARODU 
 
Ponieważ z boskiego ustanowienia nasienie służy rozmnażaniu się człowieka, nie wolno go na próżno wyrzucać z siebie ani niszczyć, ani marnować.
św. Klemens Aleksandryjski
***
Pora zwrócić baczną uwagę na wskazania tego świętego męża, jako że codziennie w kraju marnuje się tysiące litrów bezcennego eliksiru życia* pełnego żwawych stworzonek - plemników, mordując tym samym mnogie miliardy potencjalnych dzieci nienarodzonych. Weźcie sprawy w swoje ręce i usuńcie z narodu tę grzeszną praktykę, bo każdego normalnego, bogobojnego człowieka po prostu sperma krew zalewa, gdy na to wszystko patrzy!
______________________________
* Ok. 95% zdrowych mężczyzn - bez względu na światopogląd! - uprawiało lub uprawia samogwałt. Gdyby np. w czasie mega meczu piłkarskiego męska część widowni w liczbie np. 100 tys. osób zaczęła się onanizować i jednocześnie osiągnęła ejakulację, to uzyskana sperma wypełniłaby cysternę o pojemności ok. 1000 litrów albo dwadzieścia 50-litrowych samochodowych zbiorników paliwa.
 
Michaly Zichy (1827-1906) 
Masturbacja (miedzioryt)
***
Poniżej poddaję pod rozwagę 2 schematy dziś nieco (chyba niesłusznie!) zapomnianych opatentowanych amerykańskich rozwiązań odpowiednich przyrządów skutecznie zapobiegających ipsacji. Masowa ich produkcja mogłaby ożywić krajową gospodarkę, w tym eksport! Stosowanie tych przyrządów mocą odpowiednich aktów prawnych byłoby przymusowe, podobnie jak ma to miejsce w przypadku pasów bezpieczeństwa czy fotelików dla dzieci w samochodach.
Antymasturbator o działaniu opartym na zadawaniu bólu przez elektrowstrząsy doprowadzane do członka  za pomocą specjalnych kolców. 
---
Antymasturbator działający na zasadzie pasa cnoty. Kluczem do niego dysponuje proboszcz parafii delikwenta lub katecheta w szkole.

Po wprowadzeniu tych innowacji kraj będzie wprost tryskał zdrowiem moralnym.


ARE YOU READY TO...
Z trzeciej strony jednak...
|||||
|||
|
Nie krytykujcie masturbacji. 
To seks z kimś, kogo kocham.
Woody Allen
(z filmu Annie Hall)
LOVE YOURSELF?

P.S.
JarQtasie!
Zabaw się sobą
najlepiej jak potrafisz
(patrz schemat roboczy poniżej)...
Zapomnij o stosunkach
z demokracją -
ona nie cierpi ani ciebie,
ani twojego obleśnego pisiora.
Słowem - wal się wale!
 PODAJ DALEJ! 
                                                

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz