czwartek, 7 września 2017

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 2873

 BOSKI HEJT 
SPIESZMY SIĘ UCZYĆ LUDZI
TAK SZYBKO GŁUPIEJĄ
Małe przypomnienie. Jakby co, to mamy już koniec drugiej dekady XXI wieku, wieku m.in. Wielkiego Zderzacza Hadronów, bozonu Higgsa, detekcji fal grawitacyjnych i umieszczenia sondy badawczej na 2,5-km komecie w odległości 600 milionów km stąd (niedaleko siedziby tajemniczej św. Bandy Trzech w Jednym, która panuje nad umysłami  miliardów współczesnych ,,głęboko wierzących" troglodytów intelektualnych); niezwykłych osiągnięć w chemii, medycynie i w szeregu innych dziedzin nauki.

Dobre Sssłowo... cytowane w notce jest najlepszym darem dla drugiego człowieka - bliźniego naszego i brata. W końcu pochodzi ono od niekwestionowanych Najprzenajświętszych Mega Autorytetów, więc należy go za wszelką cenę bronić i obficie się obrażać, gdy ktoś niesprawiedliwie nazywa je gównem, z obrzydzeniem drze na strzępy czy sika na nie. Nawet Panprezes Wielki, który ma wyjątkowy dar nieobrażania innych i budzenia w nich natychmiastowej sympatii do Swojej Najprzeczcigodniejszej Osoby, lepiej by tych wszystkich uprzejmości i subtelności nie wyraził. Po prostu klasa sama w sobie i niezawodny moralny GPS. Przyzna to każdy świętojebliwy hipokryta u Koryta. Smacznego!
|||||
|||
|
Autorem pierwszego zestawu (niewielki wybór, ale daje pogląd) jest uwidoczniony na powyższym wizerunku stary zgred, Mr Jahwe, zwany Panem, Bogiem, Panem Bogiem, Miłosiernym Ojcem Wszechmogącym itp. Jest członkiem wymienionej wyżej św. Bandy Trzech w Jednym, a swoją hejterską twórczość opublikował w bardzo świętej książce znanej jako ,,Stary Testament". Pamiętaj...
WTF!?
|||||
|||
|
- Bo za siedem dni spuszczę na ziemię deszcz, który będzie padał czterdzieści dni i czterdzieści nocy, aby  wyniszczyć wszystko, co istnieje na powierzchni ziemi - cokolwiek stworzyłem.

- Ponieważ Er, pierworodny syn Judy,  był w oczach Pana zły, Pan zesłał na niego śmierć.

- Ktokolwiek złorzeczy ojcu albo matce, będzie ukarany śmiercią.

- Ktokolwiek cudzołoży z żoną bliźniego, będzie ukarany śmiercią i cudzołożnik, i cudzołożnica.

- Ktokolwiek obcuje cieleśnie z żoną swojego ojca, odsłania nagość ojca: będą ukarani śmiercią oboje, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.

- Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.

- Jeżeli jaki mężczyzna albo jaka kobieta będą wywoływać duchy albo wróżyć, będą ukarani śmiercią.

- Nie pozwolisz żyć czarownicy.

- Ktokolwiek bluźni imieniu Pana, będzie ukarany śmiercią. Cała społeczność ukamienuje go. Zarówno tubylec, jak i przybysz będzie ukarany śmiercią za bluźnierstwo przeciwko Imieniu.

- Wyruszyli tedy do boju z Medianitami, tak jak Pan rozkazał Mojżeszowi, i pozabijali wszystkich mężczyzn.

- Ktokolwiek by obcował ze zwierzęciem, winien być ukarany śmiercią.

- Sześć dni będziesz wykonywał pracę, ale dzień siódmy będzie dla was świętym szabatem odpoczynku dla Pana;  ktokolwiek zaś pracowałby w tym dniu, ma być ukarany śmiercią.

- Jeśli okaże się prawdą, że taką obrzydliwość popełniono pośród ciebie, mieszkańców tego miasta wybijesz ostrzem miecza, a samo miasto razem ze zwierzętami obłożysz klątwą.

- Opanował go wówczas duch Pana i przyszedłszy do Aszkelonu zabił trzydziestu mężów...

- Mam dla ciebie, królu, słowo od Boga! - rzekł do niego Ehud, na co ten podniósł się ze swego tronu. Wtenczas Ehud sięgnął lewą ręką po sztylet, który schował na prawym biodrze, i utopił go w jego brzuchu.

- Daj mi siłę w tym dniu, Panie, Boże Izraela! I uderzyła go dwukrotnie z całej siły w kark, i odcięła głowę.

- Każdy odszukany będzie przebity, każdy złapany polegnie od miecza. Dzieci ich będą roztrzaskane w ich oczach, ich domy będą splądrowane, a żony - zgwałcone.

- Oto dzień Pański nadchodzi okrutny, najwyższe wzburzenie i straszny gniew, żeby ziemię uczynić pustkowiem i wygładzić z niej grzeszników.

- Wszyscy chłopcy będą roztrzaskani, dziewczynki zmiażdżone. Nad noworodkami się nie ulitują, ich oko nie przepuści także niemowlętom.

- I udręczę ludzi, że chodzić będą jak niewidomi, ponieważ zawinili przeciwko Panu; i krew ich jak kurz będzie rozpryskana, a ich szpik jak błoto.

- Samaria odpokutuje, gdyż zbuntowała się przeciwko swojemu Bogu; padną od miecza, jej niemowlęta będą roztrzaskane o skałę, a jej brzemienne rozprute.
---
Autorem drugiego zestawu jest typ zwany Dobrym Pasterzem, Księciem Pokoju, Chodzącą Doskonałością, Barankiem Bożym itp. Jest  synalkiem zaprezentowanego wcześniej ,,Boga Ojca"; poniżej będzie widać, że niedaleko pada jabłko od jabłoni, a jego odjazdowy wynalazek - piekło i wieczne męki w nim po śmierci osobników ,,gorszego sortu" - nawet przebija barbarzyńskim okrucieństwem dzieła tatusia. Próbki Jego kurtuazyjnych uprzejmości są opublikowane w najświętszym bestsellerze zatytułowanym ,,Nowy Testament". Poniżej kilka przykładów myśli i czynów tego hejtera, uważanego przez 2 miliardy za Boga (członka wspomnianej św. Bandy Trzech w Jednym).
 
WTF!?
|||||
|||
|
- I pozwolił im [Jezus]. Tak duchy nieczyste wyszły i weszły w świnie. A trzoda około dwutysięczna ruszyła pędem po urwistym zboczu do jeziora. I potonęły w jeziorze.

- Wracając rano do miasta, [Jezus] uczuł głód. A widząc drzewo figowe przy drodze, podszedł ku niemu, lecz nic na nim nie znalazł oprócz liści [bo nie był to czas owocowania]. I rzekł do niego: «Niechże już nigdy nie rodzi się z ciebie owoc!» I drzewo figowe natychmiast uschło.

- Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy.

- Tych zaś przeciwników moich, którzy nie chcieli, żebym panował nad nimi, przyprowadźcie tu i pościnajcie w moich oczach.

- Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.

- Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien.

- [Do Żydów] Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca.

- Ten, kto we Mnie nie trwa, zostanie wyrzucony jak winna latorośl i uschnie. I zbiera się ją, i wrzuca do ognia, i płonie.

- Powiedziałem wam, że pomrzecie w grzechach swoich. Tak, jeżeli nie uwierzycie, że JA JESTEM, pomrzecie w  grzechach swoich.

- Kto uwierzy i ochrzczony zostanie, będzie zbawiony, ale kto nie uwierzy, będzie potępiony [w piekle].

W porównaniu z twórczością obu przedstawionych Panów, takie np. cienkawe dziełko, jak ,,Mein Kampf" jest zbiorem odrobinę tylko niepoprawnych historyjek do poduszki dla dzieci, napisanych przez małokalibrowego hejterka - nieco operetkowego i zabawnego wujcia Adolfa,
który wprawdzie urządzał piekło swoim ofiarom, ale tylko na ziemi, tej ziemi, a potem zostawiał je w spokoju i nie przedłużał ad infinitum ich koszmaru poza grobem. W tym sensie był beznadziejnie ludzki. Boskości nigdy nie osiągnął. Za wysokie progi.

ARE YOU READY TO...
LOVE YOUR HATERS
 OR...
HATE YOUR LOVERS?
 PODAJ DALEJ! 
                                            

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz