niedziela, 3 września 2017

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 2869

 STAWKA WIĘKSZA 
 NIŻ 
 GNICIE 
 (INTELEKTUALNE) 
SPIESZMY SIĘ UCZYĆ LUDZI
TAK SZYBKO GŁUPIEJĄ
Należy sądzić, że panowie politycy prawi i sprawiedliwi (wielkie P i S) są głęboko wierzącymi i praktykującymi katolikami (nawet obradują pod zawieszonym w sali parlamentu krzyżem), czyli stosują się w życiu do wskazań zawartych m.in. w nieomylnym Słowie Bożym - Piśmie Świętym - Biblii. Właściwie można to uznać za pewnik, oczywistą oczywistość.

Przeciętnemu zjadaczowi hostii niektóre z poniższych pytań mogą się wydać nieco zbyt osobiste i intymne, ale dla osób mega publicznych, reprezentantów całego narodu ochoczo ładujących się na afisz nie powinny stanowić żadnego problemu, zwłaszcza że ta tematyka leży też w głównym obszarze zainteresowań ich kościoła (nieoficjalnie znanego jako powszechny kościół ginekologiczno-seksuologiczny). Po prostu nie bójmy się (nawet najtrudniejszych) pytań! Zatem do rzeczy. 

CZY PAN...
1. naprawdę wierzy we wszystko, co zawiera recytowane przez pana przynajmniej raz na tydzień ,,Wyznanie wiary" (Wierzę w jednego Boga itd.), a zwłaszcza w:
      - rodzenie dziecka przez zawsze dziewicę,
      - wstępowanie osób żywcem do nieba,
      - ożywianie trupów,
      - zamienianie wafelków w ludzkie ciało,
      - życie wieczne po śmierci?
     
2. kiedykolwiek się onanizował*?

3. uprawiał seks przedmałżeński?

4. uprawiał seks analny (z kobietą/mężczyzną)?

5. uprawiał seks oralny?

6. stosował prezerwatywę?

7. nakłaniał żonę do przerwania ciąży?

8. zdradzał żonę?

9. wyzywał lub bił żonę?

10. uważa Kościół katolicki za niezawodną wyrocznię moralną?

________________________________________
*Przypomnijmy, że konieczność stosowania masturbacji dla pozyskania nasienia do procedury in vitro jest istotą stanowczego sprzeciwu Kościoła wobec zapłodnienia tą metodą. Św. Klemens nie jest fanem tego ,,rękodzieła" i wyjaśnia powód...
 
Ponieważ z boskiego ustanowienia nasienie służy rozmnażaniu się człowieka, nie wolno go na próżno wyrzucać z siebie ani niszczyć, ani marnować.
św. Klemens Aleksandryjski

ARE YOU READY TO...
 
etc.
ASK THEM?
 PODAJ DALEJ! 

                                                

2 komentarze:

 1. Akurat masturbacja w procedurze "in vitro" spełnia wymaganie bardzo świętego (?) Klemensa - "nasienie służy rozmnażaniu się człowieka".
  Przy okazji - onanizm to nie masturbacja, ale stosunek przerywany ;-))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, mega święty Klemens byłby dziś sprzymierzeńcem zwolenników in vitro ;) Jeśli zaś chodzi o termin ,,onanizm", to np. wg słownika języka polskiego PWN oznacza on «zaspokajanie popędu płciowego bez udziału partnera», a synonimami są: masturbacja, ipsacja, onania i samogwałt.

   Tak czy siak, zgodnie ze świątobliwym nauczaniem Kkorporacji zabobonu jest to zbrodniczo grzeszna praktyka, kwalifikująca delikwenta na wieczny pobyt w tropikach piekła :o

   Usuń