środa, 5 lipca 2017

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 2809

 ZŁA3,14e eRPe ZA CIPe
(prawdopodobnie mu się uda)
[...]Jak jesteś gwiazdą,
pozwalają ci na to -
możesz robić wszystko...
łapać je za cipę...
możesz robić wszystko.

Jest wiele rzeczy, których można się z niej [Biblii] nauczyć. Na przykład Ks. Przysłów, rozdział ,,nigdy nie zniżaj się do zawiści"*. Mam ten problem wokół siebie przez całe życie, gdy ludzie zniżają się do zawiści. Naprawdę jest to niezwykła książka, można tak wielu rzeczy nauczyć się z Biblii i prowadzić życie. Nie mówię tego tylko z punktu widzenia religii; mówię o prowadzeniu życia nawet poza religią. Jest tyle znakomitych rzeczy w Biblii.

Biblia jest wyjątkowa, Biblia - im więcej ją oglądasz, im więcej ją czytasz, tym bardziej jest wyjątkowa. Nie przepadam za tą analogią, ale tak jak w przypadku wybitnego filmu, wielkiego, niezwykłego filmu. Oglądasz go raz, jest dobry. Oglądasz go jeszcze raz. Możesz go obejrzeć 20 razy i za każdym razem będziesz go cenił bardziej. Biblia jest najbardziej wyjątkowa.
Donald J. Trump
______________________________
*Problem jedynie w tym, że cytat jest w 100% lipny, kompletnie zmyślony, można powiedzieć - kit z dupy!
---
Często, gdy spałem z jakąś kobietą najwyższej światowej klasy, mówiłem do siebie, myśląc o sobie jako o chłopaku z Queens - Nie do wiary, co ci się trafia!
Donald J. Trump
---
[o własnej córce] ...ma rzeczywiście świetną figurę. Powiedziałem, że gdyby Ivanka nie była moją córką, to bym z nią chodził.
 Donald J.Trump
---
Różnica między mną a pozostałymi kandydatami polega na tym, że moje kobiety są ładniejsze.
Donald J. Trump
---
[w 2015 r. o republikańskiej rywalce Carly Fiorinie] Spójrzcie na tę twarz. Czy ktoś mógłby na nią zagłosować? Czy możecie sobie wyobrazić tę twarz jako twarz naszego następnego prezydenta? Chodzi mi o to, że ona jest kobietą i nie wypada mi mówić niczego złego, ale ludzie, naprawdę, wrzućcie na luz... Czy aby rozmawiamy tu poważnie?
Donald J. Trump
---
[2004 r.; Do Howarda Sterna w jego aud. radiowej:] Muszę ci powiedzieć, że najzabawniejsze jest to, że wchodzę za kulisy przed rozpoczęciem show i wszystkie się ubierają itd. I wiesz, nigdzie nie widać żadnego faceta, a mnie wolno wejść, bo jestem właścicielem tego konkursu [Miss Universe, Miss USA], a to znaczy, że dokonuję inspekcji. Przeprowadzam inspekcję, żeby mieć pewność, że wszystko jest w porządku. [Howard Stern: Jesteś jak lekarz.] ,,Czy dobrze się czujecie?" Wiesz, stoją rozebrane... ,,Czy wszystko jest w porządku?" i patrzysz na te wspaniale wyglądające kobiety.
Donald J. Trump
---
Z kobietami jest gorzej niż z mężczyznami. One są bardziej agresywne seksualnie niż mężczyźni. Są gorsze od mężczyzn. A gdy do tego są mężatkami, to jest jeszcze gorzej.
Donald J. Trump
---
 Osobie z płaskim biustem bardzo trudno jest zdobyć 10/10. [na konkursach piękności].
Donald J. Trump
---
[Howard Stern w swoim progr. radiowym; 2004 r.: Czy potrafisz sobie wyobrazić seks z tą nastolatką (tj. 18-letnią wówczas Lindsey Lohan) targaną konfliktami?] Prawdopodobnie masz rację. Prawdopodobnie jest mocno targana konfliktami, a zatem świetna w łóżku. Jak to jest, że te targane konfliktami kobiety, wiesz, bardzo, bardzo mocno targane konfliktami kobiety są zawsze najlepsze w łóżku?
Donald J. Trump
---
Oczywiście nie mam zbyt wiele szacunku dla Megyn Kelly jako dziennikarki [z FoxNews, która ,,podpadła", pytając m.in., dlaczego DJT nazywa kobiety, których nie lubi tłustymi świniami, sukami, łajzami...], jest cienka; wychodzi i zaczyna czytać ten swój skrypcik, udając bystrą twardzielkę, ale gdy się z nią spotkasz, to widzisz, że nie jest ani zbyt twarda, ani zbyt bystra. Jest zerem.
Donald J. Trump
---
[2005 r., w oficjalnym autokarze programu TV ,,Access Hollywood", z kilkoma towarzyszącymi facetami, przy włączonym mikrofonie] Leciałem na nią [dziennikarkę Nancy O'Dell]. Wiecie, była wtedy w Palm Beach. Byłem na nią napalony, ale nie dałem rady. Muszę to przyznać. Rzeczywiście próbowałem ją zerżnąć. Była mężatką. Faktycznie bardzo  mocno się na nią napaliłem. Zabrałem ją na zakupy, bo chciała kupić jakieś meble. Powiedziałem, że pokażę jej, gdzie są niezłe meble. Poszedłem z nią po te meble. Byłem na nią dziko napalony jak pies, ale nie mogłem dać rady. Była mężatką. Jakiś czas później widzę, że ona ma wielkie podrasowane cycki i co tam jeszcze. Całkowicie zmieniła wygląd.

[Wysiadając z autobusu, do którego podchodzi ładnie ubrana, atrakcyjna młoda kobieta, Arianne Zucker (na zdjęciu powyżej), by oficjalnie przywitać całe towarzystwo:] Lepiej zjem kilka tiktaków, na wszelki wypadek, gdybym zaczął ją całować*. Wiesz, piękne mnie automatycznie przyciągają. Zaczynam je całować. To jest jak magnes. Po prostu całuję. Nawet nie czekam, a jak jesteś gwiazdą, pozwalają ci na to. Możesz robić wszystko, łapać je za cipę... Możesz robić wszystko. [...]
Donald J. Trump
___________________________
*Po opublikowaniu powyższego materiału przez The Washington Post TicTac USA wydał na Twitterze oświadczenie, że darzy szacunkiem wszystkie kobiety i potępił stwierdzenia Trumpa jako całkowicie niestosowne i nie do przyjęcia.
---
Nikt nie szanuje kobiet bardziej niż ja.
Donald J. Trump
---
Przede wszystkim Rand Paul [sen. z Kentucky, kandydat na prez.] nawet nie powinien być na tym podium. Jest na 11 miejscu, ma 1% w sondażach; jak tu się dostał, skoro i tak jest zbyt wiele osób.
W pewnym sensie muszę się śmiać, gdy myślę sobie, że mamy tu jakąś chybioną odpowiedź. Zapytano go, czy podoła, czy sprawy będą w dobrych rękach, gdy powierzy mu się broń jądrową, a tu nagle nieoczekiwany atak na mnie. Czy naprawdę chcemy, by ktoś o takim charakterze, używający języka w tak nieostrożny sposób negocjował z Putinem? Czy chcemy, by ktoś taki negocjował z Iranem? Naprawdę sądzę, że pan Trump ma pewne cechy młodego studenta, co bywa rozrywkowe, ale martwi mnie i jestem zaniepokojony tym, że kiedyś mógłby decydować o użyciu broni atomowej, bo uważam, że jego instynktowne reakcje są reakcjami atakującymi ludzi ze względu na ich wygląd: a to niscy, a to wysocy, a to grubi, a to brzydcy... Mój Boże! takie rzeczy zdarzają się w gimnazjum. Czy wyszliśmy już ponad to? Czy przypadkiem nie będziemy wszyscy martwić się tym, że komuś takiemu powierzono broń jądrową? 
Rand Paul
Nigdy nie atakowałem go [Randa Paula] ze względu na jego wygląd, ale wierzcie mi, byłoby sporo do powiedzenia na ten temat.
Donald J. Trump
(fragm. debaty prezydenckiej
partii republikańskiej)
---
Popierałem go [chodzi o sen. Johna McCaina, który został ranny w Wietnamie, dostał się do niewoli i przez 5 lat był jeńcem wojennym] jako kandydata na prezydenta [2008 r.]. Zebrałem dla niego milion dolarów. To dużo pieniędzy. Popierałem go, a on przegrał i nas zawiódł, więc po tym już tak bardzo go nie lubię. Nie lubię przegranych. [dziennikarz: ale jest bohaterem wojennym] Jest bohaterem wojennym, bo został pojmany i był w niewoli. Niestety muszę powiedzieć, że lubię ludzi, którzy nie dostali się do niewoli... Jest bohaterem wojennym, bo został pojmany.
Donald J. Trump
---
Spójrzcie na Koreę Północną, na tego faceta - to znaczy jest on jakimś maniakiem, ok, ale trzeba mu wyrazić uznanie. Ilu młodych facetów - miał 25, 26 lat gdy zmarł mu ojciec - przejmuje takich twardych generałów? I nagle wszystko, wiecie, wygląda całkiem zdumiewająco, gdy się o tym myśli. Jak on to robi? Wkracza, zaczyna rządzić - jest szefem. Niewiarygodne. Wykończył wuja, wykończył tego, tamtego - to znaczy, ten gość nie bawi się w gierki...
Donald J. Trump
---
Gdy studenci wkroczyli na Plac Tiananmen, rząd chiński prawie wszystko spartaczył. Potem, owszem, był bezwzględny, okropny, ale siłą załatwił sprawę. To pokazuje władzę siły.
 Donald J. Trump
---
Mógłbym stanąć pośrodku Piątej Alei, zastrzelić kogoś i nie straciłbym wyborców.
Donald J. Trump

Itd. itp.
 (człowiek z okładki jest autentykiem,
natomiast sama okładka
z tekstami,
która oprawiona w ramki
wisi(ała) na ścianach kilku klubów golfowych
należących do niego
to
100%
PODRÓBA,
LIPA,
KIT,
FEJK!)

ARE YOU READY TO...

Wszyscy ci, których zdumiewa to, że potrafię wybaczyć Clinton jej oczywiste kłamstwa i inne uchybienia nie zdają sobie sprawy, jak niebezpiecznym imbecylem jest Trump. Sądzę, że naprawdę jest dzieckiem w ciele mężczyzny. Jest szkodliwie samolubną, niedouczoną i małostkową osobą; przyszłym tyranem, o ile w ogóle naszym systemie jest miejsce dla tyrana. Jak już powiedziałem gdzie indziej, popieranie faceta tylko dlatego, że obiecuje ,,solidnie wszystkim potrząsnąć" jest graniem z historią ludzkości w cykora na szosie, gdy w drugim samochodzie nikogo nie ma. Jest dla mnie absolutnie zadziwiające, że ten gość kandyduje do prezydentury.
(...)
Mam wrażenie, że intelektualnie porusza się całkowicie bez kompasu. Chcecie zobaczyć jak rozumiem Trumpa? Ok, nadmuchajcie balon i nie zawiązujcie końca, trzymajcie wysoko w górze, potem wypuście i zaobserwujcie jak chaotycznie lata po pokoju - oto umysł Trumpa. Według mnie to właśnie będziemy mieć, gdy powierzymy mu urząd.
(...)
Według mnie gość opowiada takie bzdury, że porusza się na granicy konfabulacji.(...).
Sam Harris
***

Podobnie jak Trump, wszyscy w Partii Republikańskiej rozmawiają o Ameryce, która jest całkowicie fikcyjna. Ameryka z FoxNews, stacji, która trzyma ludzi w domu... ISIS, gwałciciele, kryminaliści, Meksykanie - wszyscy oni was pozabijają, a jesteśmy wobec nich bezsilni, bo policja została osłabiona przez ujawnione emaile Hillary. 

Ci ludzie, jeśli pominąć ideologię, a prawdę mówiąc, żeby jakąś posiadać, trzeba mieć trochę pod czaszką, są zwykłymi histerykami. Po prostu histerykami. Chodzi mi o to, że np. któregoś dnia Trump powiedział, nie wiem, czy nie jest to najgłupsza rzecz, jaką kiedykolwiek powiedział, ale wydaje się, że on po prostu testuje ludzi, żeby sprawdzić, o ile bardziej głupio może gadać! Powiedział im, że Hillary zezwoli na wpuszczenie 650 milionów imigrantów w ciągu pierwszego tygodnia swojego urzędowania! Mamy tu test na inteligencję: albo jest się osobą myślącą, albo nie, gdy się coś takiego słyszy... Potrzebowaliśmy 240 lat, by dojść do populacji 320 milionów, a ona ją potroi w ciągu tygodnia! Kilka dni wcześniej Donald Trump powiedział też, że ISIS nie tylko podbije swoją część świata, ale też zajmie Amerykę. Tak, ISIS zawojuje Amerykę. No jasne, wsiądą do swoich pickupów Toyoty rocznik 1970, przejadą ocean i ustanowią kalifat w San Bernardino.
Bill Maher
(fragm monologu
Live on Facebook,
HBO, 3/11/16)
***
W tych wyborach nie chodzi o politykę czy poprawność polityczną, czy bunt przeciwko maszynom. Mamy tu rozsądek vs. obłęd i wolność vs. państwo policyjne. Ten człowiek jest szalony! Widać oznaki tego, że jest brutalny wobec kobiet i był brutalny od dziecka. Nienawidzi i poniża ludzi na podstawie tego, jak wyglądają albo tego, skąd pochodzą ich rodzice, a wszystko i wszyscy, którzy są przeciwko niemu nie są traktowani tak, jak wy byście to czy ich traktowali. Bo on tak zwyczajnie nie idzie dalej, by jeszcze trochę bardziej popracować i znaleźć lepsze rozwiązanie. On mówi, że wszystko jest ustawką, spiskiem, kłamstwem i winą Meksykanów. To oznacza wojnę. On po prostu nie panuje nad swoją złością, a wy chcecie dać mu broń jądrową?! Znacie tego człowieka. Zawsze znaliście tego człowieka.
Keith Olbermann
(fragm felietonu The Closer; GQ)
LET HIM GRAB YOU...
Ale wszystkie
PiSdy
i ruchadełka leśne
Kkatolandu,
przebierając nogami
witają
Pana Prezydenta
(D)ebila (J)ełopa (T)roglodytę!
BY THE PUSSY?
S3,14Rdalaj zboQ!
(klasyk modyfikowany -
łamigłówka językowa
dla
71-letniego 3-latka)

P.S.
 
Wg badań średni ogólnoświatowy
współczynnik aprobaty
dla DJT wynosi:
22%
 PODAJ DALEJ! 
                                              

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz