poniedziałek, 17 kwietnia 2017

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 2730

Poniższa wizja wydaje się być wskazówką z zaświatów dla rządzących dziś Kkrajem (w którym wg wiarygodnych oficjalnych statystyk mieszka ponad 120% katolików i odsetek ten wciąż rośnie). Znaki na niebie i na ziemi, tej ziemi nie kłamią, więc ignorowanie ich jest grzechem śmiertelnym! 
---
 (PROROCZY?) 
 SEN O OJCZYŹNIE 
(objawienie WTFtimskie)

17 kwietnia 2147

Katolicka Agentura Indoktrynacyjna (KAI) donosi, że kolejna społeczna propozycja zlikwidowania Funduszu Kościelnego i wypowiedzenia konkordatu spotkała się z gwałtownym protestem Rady Stałej Episkopatu, która twierdzi, że jest to część liberalno-lewacko-feministyczno-wegetariańsko-cyklistyczno-ateistycznej nagonki na religię i Kościół, który rozważa rzucenie na wszystkich winnych klątwy i wielu innych rzeczy.

KAI podkreśla, że z ziem zagrabionych Kościołowi państwo zwróciło tylko ok. 61%, tj. nieco ponad dwadzieścia milionów hektarów. Nie ma zatem podstaw do likwidacji Funduszu, który owszem obciąża budżet państwa, ale w wymiarze zaledwie 19% PKB. Należy bowiem pamiętać, że oprócz składek emerytalnych blisko 12 milionów polskich księżyFundusz pokrywa także liczne inne istotne wydatki Kościoła (np. alimenty księży, sutannowych braci i ojców; zabiegi przerywania ciąży sióstr i matek zakonnych; comiesięczne wizytacje Ojca Świętego itp.)!

Ich eminencje apelują więc o jak najszybsze zrewidowanie przez rząd Republiki Parafialnej (nazwa zobowiązuje!) jego niezwykle krzywdzącej polityki w stosunku do tak zasłużonej dla kraju instytucji i niezwłoczne podjęcie z nią rozmów w celu znalezienia sprawiedliwego rozwiązania dla powyższego bolesnego problemu. Jednocześnie wskazują alarmującą sytuację demograficzną kraju (spadek populacji do 32 milionów) i zbyt niski (85 lat) wiek emerytalny Polaków jako przyczyny malejących wpływów do budżetu państwa, co skutkuje drastycznym pogarszaniem się i tak już alarmująco złej sytuacji ekonomicznej osób życia konsekrowanego.
 JeZUS Maryja! 

ARE YOU READY TO...

WAKE UP?

Śmigus-dyngus!W PiSdoKkracji wszystko
musi odpowiadać
duchowi (świętemu) czasu:
Fizyka kończy się na przełomie XIX i XX wieku
To jednak nie jest jedyny problem związany z nauczaniem fizyki. – Nie ma informacji o odkryciach Marii Skłodowskiej-Curie ani o alternatywnych źródłach energii. Brakuje też tematów dotyczących budowy wszechświata (w tym teorii Mikołaja Kopernika) oraz kosmonautyki – zaznacza Społeczne Towarzystwo Oświatowe.

Uczniowie nie dowiedzą się niczego na temat astrofizyki, fizyki współczesnej czy zastosowania fizyki w medycynie czy w nowych technologiach.(...)
www.fpiec.pl
(jedna z pięciu
krytykowanych wad
podstawy programowej
dla 8-letniej szk. podst.)
***
Można tu postawić zarzut prokuratorski działania na szkodę społeczeństwa, bo kilkaset tysięcy dzieci wyjdzie z tego okaleczonych mentalnie! Gdybym ja był nauczycielem fizyki, to bym przywołał klauzulę sumienia, że nie będę w ten sposób fizyki uczył.
 Iwo Białynicki-Birula
***
AMEN!
 PODAJ DALEJ! 
                                             

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz