środa, 8 lutego 2017

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 2662

Intelektualna epoka lodowcowa nadciąga za sprawą cywilizacyjnych troglodytów (np. sławnych chwytaczy cipy), przystosowanych do życia w niej dzięki wysoce rozwiniętej arogancji, odporności na logikę, fakty i ogólnie rzeczywistość. Są bardzo silni, bo prowadzi ich Nieomylne Słowo Boże, które inspiruje do tworzenia wielkich rzeczy, takich jak logika alternatywna, takież fakty, tudzież rzeczywistość. Kroczą dziarsko, z obłędem wiary w oczach, żarem miłości w sercu i maczugą w ręku. Zwiastują postęp... alternatywny. Alleluja i do przodu! A jeśli Qrwa komuś z nimi nie po drodze, to niech - by zacytować przewielebnego purpurowego arcyklasyka - SPIERDALA!
 Nowy Testament 
1 List św. Pawła do Koryntian, rozdz. 1, w. 19

 BIBLIA TYSIĄCLECIA 
Napisane jest bowiem: Wytracę mądrość mędrców, a przebiegłość przebiegłych zniweczę.
 BIBLIA POZNAŃSKA 
Napisano bowiem: ,,Zniszczę mądrość mędrców, a roztropność roztropnych zniweczę".
 PRZEKŁAD NOWEGO ŚWIATA 
Napisano bowiem: ,,Sprawię, że zginie mądrość mędrców, i odtrącę inteligencję intelektualistów".
***
 ŚWIĘTA PANNO MARYSIU, 
 DO KOŚCIOŁA ZA MIESIĄC 

24 grudnia, A.D. 0
Przykro nam, ale wcześniej się nie da. Skoro właśnie urodziła pani, tzn. wydała, na wszechświat dziecię, nawet jeśli jest nim sam Władca tegoż wszechświata, to jest pani po prostu cała brudna (tj. nieczysta, choć niepokalana), łącznie ze swoją krwią. Mimo wszystko jednak powinna się pani cieszyć (tj. radować), że nie urodziła dziewuchy, bo w takim przypadku moglibyśmy panią wpuścić dopiero za dwa miesiące (staranna higiena osobista niczego tu nie przyspiesza). Nie możemy przecież łamać nakazów Pana, który - jak pani pamięta - przy pomocy anioła zrobił pani (bez pytania o zgodę) tego milusiego żydowskiego chłopaczka i (jako najświętszy szowinistyczny wieprz) wie doskonale, co dla baby najlepsze. Przypominamy też, że za osiem dzionków trzeba będzie Dzieciątku zmodyfikować fiutka, bo Jego Tatko w niebie nie życzy sobie, żeby mały Królik biegał po wszechświecie z jakimś debilnym napletkiem. 
Skądinąd pamiętamy też, że w dniu stworzenia człowieka Stary Cap uważał, że wykonał dzieło doskonałe i nawet Mu przez myśl nie przeszło, że ten kawałek skóry na końcu zwójciakowanego Efzero będzie Go po latach tak wQrwiał. Doznał już podobnie gwałtownego uczucia, gdy musiał roz3,14Rdolić wszystko co się ruszało; gdy stworzył sobie wszechświat, to przecież też Mu się zdawało, że wszystko będzie oki, ale jednak coś Qrde poszło nie kaman i trza było puścić dużo wody na to całe tałatajstwo - he, he, he - sie działo jak darli mordy i puszczali nosem bańki  pod wodą, całkiem jak te 3,14Rdolone ryby!
Dziś też
od czasu do czasu
trochę Go ponosi...
|||||
|||
|
Zresztą proszę rzucić okiem na Jego Nieomylne Słowo. Słowo Tego, który potrafi robić dzieci na odległość (ach to boskie in vitro!).
|||||
|||
|
 BIBLIA TYSIĄCLECIA 
 Stary Testament 
Ks. Kapłańska, rozdz. 12, ww. 1-4
Jeżeli kobieta zaszła w ciążę i urodziła chłopca, pozostanie przez siedem dni nieczysta, tak samo jak podczas stanu nieczystości spowodowanego przez miesięczne krwawienie. Ósmego dnia [chłopiec] zostanie obrzezany. Potem ona pozostanie przez trzydzieści trzy dni dla oczyszczenia krwi: nie będzie dotykać niczego świętego i nie będzie wchodzić do świątyni, dopóki nie skończą się dni jej oczyszczenia.
A jak to jest z panami - 
czy np. sutannowy pedofil
po odbyciu stosunku płciowego z nieletnim
(wprawdzie znacznie mniej to obleśne
niż miesięczne krwawienie 
czy rodzenie dzieci, ale...)
nie może dotykać niczego świętego,
ani wchodzić przez parę dni do świątyni?
Chyba jednak może,
bo przecież pedofilia jest sakramentem
(sacrum paedophilium).
Co Pan na to,
Szanowny PANie?
 
Ponadto jak wiadomo, dzisiaj w Kkraju ,,nieczyste" miesiączkujące panie, tak jak i panie, które dopiero co urodziły dziecko (bez względu na jego płeć) przystępują w świątyni do tzw. sakramentów świętych bez żadnego problemu, więc może to stare Słowo Boże jednak jest 3,14Rdolonym, uwłaczającym rozumowi zabobonem, wymyślonym przez ,,naprutych winem i palących jakieś zioła"? Jeśli tak, to by znaczyło, że ludzi nazywających je w taki sposób nie powinno się za to prześladować i karać, a raczej pozamykać intelektualnych troglodytów, którzy ten zabobon promują i już powoli zaczynają ziemię, tę ziemię zalewać faktami alternatywnymi, postprawdą i całą resztą zafajdanej rzeczywistości alternatywnej (made in United States of Absurd, PiSland i każdy inny WTFland).  Qrde, jak z tym współczesnym potopem właściwie jest PANie?

ARE YOU READY
TO...
(minister edukacji USA)
Żona byłego szefa ,,firmy" Amway,
Dicka DeVosa
(majątek w '16 wg Forbesa - 5,6 miliarda dol.),
którego ojciec był jej współzałożycielem.
BDV sama też jest miliarderką;
ona i rodzina zasiliła Partię Republikańską,
w tym indywidualnie rep. senatorów
i fundusz wyborczy D. Trumpa
łącznie ponad 200 milionami dolarów.
Posiada zerowe pojęcie o resorcie.
Chrześcijanka i przeciwniczka szkół państwowych.
Zatwierdzona przez Senat na obecne stanowisko
w stosunku 51:50
(51 rep. vs. 48 dem. + 2 rep.;
jedyny głos przewagi pochodził
od obecnego wiceprezydenta USA Mike'a Pence'a,
który jako marszałek Senatu
przełamał impas -
wydarzenie bez precedensu -
w procesie nominacji
członka gabinetu)
Ciągle myślimy o tym, jak najskuteczniej wpłynąć na kulturę, w której obecnie żyjemy. Naszym pragnieniem więc jest doprowadzenie do konfrontacji z dzisiejszą kulturą, takiej konfrontacji, która będzie pomagała wciąż posuwać naprzód królestwo Boże. 
Betsy DeVos
***
Religia jest jednym z przedmiotów i jedynym dyskryminowanym na maturze. Przecież religia jest potrzebna dla tych, którzy zdają chociażby na teologię lub idą do seminarium.
Anna Zalewska

OMFG!!! To se pani ministra odleciała. Wiadomo przecież, że tylko w rzeczywistości alternatywnej teologia jest nauką, w rzeczywistości rzeczywistej jest nauką alternatywną. Ma się tak do nauki, jak medycyna alternatywna do medycyny. Nie istnieje zatem żadna potrzeba przygotowywania w szkole państwowej, która funkcjonuje w rzeczywistości rzeczywistej, młodzieży do zdawania na WTF!? teologię czy do seminarium WTF!? duchownego. A jeśli jednak się upieramy, to może też wprowadźmy astrologię, alchemię, santosubitologię, pierdolamentoistykę i inne przedmioty alternatywne z niezgłębionych czeluści dupy.
---

DROWN CHILDREN
IN...

RELIGIOUS BULLSHIT...

OR
HELP THEM...
FIGHT BACK
AND
ADVANCE HUMANITY?
 PODAJ DALEJ! 
                                                    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz