poniedziałek, 16 stycznia 2017

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 2639

Kara śmierci jest koniecznym i efektywnym środkiem, by Kościół mógł osiągnąć swój cel, gdy buntownicy działają przeciwko niemu, a burzycieli wspólnoty Kościoła, zwłaszcza zatwardziałych heretyków i przywódców herezji nie można powstrzymać za pomocą żadnej innej kary przed ciągłym zakłócaniem porządku Kościoła i skłanianiem innych do wszelkiego rodzaju przestępstw .... Gdy oceni się, że perwersja jednego lub kilku może przynieść ruinę wielu jego [tj. Kościoła] dzieci, jest on zobowiązany skutecznie ją usunąć w taki sposób, że jeśli nie będzie innego środka zaradczego, by uratować jego członków, może on i musi tych podłych ludzi zgładzić.
Leon XIII
(nieomylny)
***
Bezwarunkowe opowiedzenie się po stronie życia zyskuje pełne znaczenie religijne i moralne, gdy wypływa z wiary w Chrystusa, jest przez nią ukształtowane i z niej czerpie moc.
Jan Paweł II
(nieomylny)
***
Czyli życie ponad wszystko (wg Jotpedwa), jednak tylko wtedy, gdy nie godzi ono w interes Kkorporacji (wg Eltrzynaście). W przeciwnym razie CZAPA albo PIERDEL. Tak w historii było (patrz idee św. Augustyna i św. Tomka z Akwinu; koniecznie i efektywnie płonące stosy św. Inkwizycji etc.), jest (wszyscy święci Bezwarunkowo Obrażeni; skuteczny art. 196 k.k.) i będzie (Kkatooszołomska mentalność jest constans per omnia saecula saeculorum). Bez względu na miliony okrągłych fałszywych frazesów wygłaszanych z ambon przez wszelkich sukienkowych szarlatanów z zaburzoną percepcją rzeczywistości. 

Można iść o zakład, że gdyby obecnie warunki sprzyjały, to wzięłaby górę pierwsza z cytowanych powyżej (natchnionych wiarą w J. Chrystusa cytowanego poniżej) nieomylnych wydzielin. Oczywiście dziś z obłędem w oczach lansuje się tę drugą (głównie gdy chodzi o eutanazję i ,,dzieci nienarodzone", tj. gowiniątka), bo na niej można najwięcej ugrać dla kościelnego przemysłu. Całość tego ,,nauczania" kupy się nie trzyma, bo jest zależna tylko i wyłącznie od koniunktury na religijno-politycznym rynku (dziś jest ona znakomita!). Moralność osadzoną na takim rachitycznym  fundamencie o kant dupy ołtarza potłuc.

P.S.
Precz z cywilizacją śmierci!
Kocham cię życie!
Bezwarunkowo!
W duchu Pana!
Ach ta moc!
|||||
|||
|
Tych zaś przeciwników moich,
którzy nie chcieli,
żebym panował nad nimi,
przyprowadźcie tu
i
 pościnajcie w moich oczach.
Jezus Chrystus
(Nieomylny 
w
Nieomylnym 
Słowie Bożym -
Łk 19:27)
***

Dość tego! Państwo jest po to, żeby chronić uczciwych obywateli. Państwo jest po to, żeby zdecydowanie, jeśli trzeba, bardzo twardymi metodami zwalczać przestępczość. Żeby przeciętny Polak mógł się czuć bezpiecznie. I dlatego w najbliższym czasie złożymy w Sejmie projekt zmiany w kodeksie karnym, który będzie zakładał: po pierwsze - przywrócenie kary śmierci za szczególnie drastyczne zabójstwa (...).
---
Wiem, że padną od razu zarzuty dotyczące stanowiska Unii Europejskiej. Otóż ja chcę państwu tu przypomnieć, że nie ma przepisu Unii Europejskiej, który zabrania stosowania kary śmierci. A to, że tamtejsze elity są przeciw... no, dlaczego mamy się tym kierować. Jesteśmy suwerennym państwem, jesteśmy społeczeństwem, które pod wieloma względami różni się od społeczeństw zachodnich i mamy prawo decydować tutaj sami.
Jarosław Kaczyński
(nieomylniejszy, 2011)
***
No i oczywiście stoi jak wół,
po katolicku,
czarno na białym
(kolory ustalono w zgodzie
ze stosownymi przePiSami):
 Piąte: Nie zabijaj. 
 (swoich) 

Oto
 PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 

ARE YOU READY
TO HIDE...
 BIBLIA TYSIĄCLECIA 
Stary Testament
Ks. Wyjścia, rozdz. 2, ww. 11,12
W tym czasie Mojżesz dorósł,
poszedł odwiedzić swych rodaków
i zobaczył jak ciężko pracują.
Ujrzał też Egipcjanina
bijącego pewnego Hebrajczyka,
jego rodaka. 
Rozejrzał się więc na wszystkie strony,
a widząc, że nie ma nikogo,
zabił Egipcjanina
i
ukrył go w piasku.
THE BODY WELL?
 
 PODAJ DALEJ! 
                                                     

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz