piątek, 6 stycznia 2017

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 2629

 WITAMY 3 KRÓLI!!! 
Wszystkie dzieci są ateistami,
nie mają pojęcia o Bogu.
baron d'Holbach
***
 
Nie ma znaczenia, jak głupie będzie to pierwsze nauczanie, jeśli przekaże się je z wystarczającym przekonaniem dzieciom dostatecznie młodym i łatwowiernym tak, że gdy dorosną przekażą je swoim dzieciom, to potem rozejdzie się ono coraz dalej, aż tak się rozprzestrzeni, że samo będzie dostatecznym wyjaśnieniem.
 Richard Dawkins
***
Jeśli rząd płaci za lekcje religii w szkołach, to znaczy, że powinien kontrolować zarówno program nauczania, jak i dobór katechetów.
Jan Hartman
---
Fakt, iż skarb państwa płaci katechetom, ale nie ma wpływu ani na ich dobór, ani na program realizowany na lekcjach religii jest upokarzający dla rządu. Kościół powinien poddać się kontroli państwa tym bardziej, że jest kolizja z programem.
Jan Hartman
***
Powyższy fakt jest upokarzający nie tylko dla rządu, ale też dla całego neutralnego światopoglądowo (patrz konstytucja RP) państwa i dla normalnej, racjonalnie myślącej, wolnej od wirusa religii części społeczeństwa. I to nie ,,Kościół powinien poddać się", ale państwo powinno poddać Kościół dokładnej kontroli. Osobistej.

Niestety, jeśli tylko istnieje wystarczająco wielu Kkretynów, pozostających wciąż pod wpływem tego ,,pierwszego nauczania", mimo że durni, to jednak liczni w stadzie, są oni w stanie wziąć na postronek większość polityków (bez względu na opcję), którzy - dla świętego spokoju przy swojej części koryta - padną na kolana i zrobią laskę każdemu funkcjonariuszowi Kkorporacji zabobonu i jeszcze za to zapłacą. To się nazywa mieć hostię i wpieprzać hostię.

Nic więc dziwnego, że w tym nadwiślańskim sKkansenie obowiązują państwowe święta zsyłania urojonych duchów, urodzin i wstawania z grobu fikcyjnych synów bożych, przeprowadzania się najświętszych panien żywcem do nieba plus ok. tuzina innych nie mniej debilnych. W obecnym Kkato-bogoojczyźnianym jotpedrugizmie, prawym i sprawiedliwym zaduchu nie do oPiSania nikomu nawet przez myśl nie przejdzie  ustanowienie państwowych świąt dla uczczenia życia i dzieła rzeczywistych osób tak ważnych (również dla świata!), jak np. Mikołaj Kopernik, Maria Skłodowska-Curie, Kazimierz Łyszczyński i im podobni. Hm, zbyt qrde ryzykowne, co nie?

Cóż, wszelkie polityczno-parlamentarne prostytutki wiedzą, że qui altari servit, ex altari vivit - kto ołtarzowi służy, z ołtarza żyje.

Panowie Królowie,
Serdecznie witamy!
 
K(asa)+M(usi)+B(yć)

P.S.
Swoje wielbłądy
możecie zaparkować koło zakrystii.
Jelenie proboszcza się nimi zajmą.
---
Anonimowy  6 stycznia 2016 13:41
Trzej Królowie ew. Mędrcy... Męczy mnie jak to możliwe, że szli oni ze Wschodu, a prowadziła ich gwiazda świecąca na Wschodzie! Jak szli ze Wchodu to ani chybi na Zachód, więc tę gwiazdę mieli z d...strony. Czy jakiś uczony w Piśmie mógłby mnie oświecić? Poza tym co to za mędrcy, którym chciało się telepać dla jakiegoś żydowskiego bachora?
Pozdrawiam. BROKOZ.
***
ARE YOU READY TO...
K(łamstwo)+M(anipulacja)+B(rednie)
BRAINWASH THEM
OR
TELL THEM...
Biblia nie jest ,,nieomylnym Słowem Bożym". Jest to księga baśni przeplatanych odrobiną historii i ogromną ilością odrażającego folkloru, będącego odbiciem bardzo brutalnego, mizoginicznego i barbarzyńskiego społeczeństwa. Technika czasów biblijnych należy do późnej epoki brązu i epoki żelaza. Jest dziełem prymitywnych ludów wiodących swoją egzystencję w epoce żelaza, zajętych bitwami i walczących zaciekle o jak najlepszą pozycję. 
Acharya S

THE TRUTH?
 PODAJ DALEJ! 
                                            

3 komentarze:

 1. Biedny Anonimowy przez rok czekał na odpowiedź.
  Jako "uczony w piśmie" i w internecie także odpowiadam mu na pytanie odnośnie do kierunku świecenia gwiazdy z chrześcijańskiego mitu o Trzech Królach w stosunku do kierunku ich marszu. Odpowiedź brzmi: TO TAJEMNICA!
  I taka jest odpowiedź na inne tego typu pytania, np. jak to jest , że bóg jest jeden, a jest ich trzech, albo - czy Żydówka Miriam była dziewicą po urodzeniu co najmniej siedmioro dzieci. Albo - dlaczego katolicy w czasie swych magicznych obrządków piją krew i jedzą mięso ich guru Jezusa, a także ile hektolitrów tej krwi i ton tego mięsa spożyli/spożyją ??
  Kochany - w mitach i baśniach nie zadaje się takich pytań.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ,Pablodku,ja to wszystko wiem!A mój wpis to żart,ironia,kpina-co wolisz.Pozdrawiam.BROKOZ.

   Usuń
 2. Kiedy złodziejowi uda się skok na kasę, cieszy się:qurde,udało się!:)Kiedy kościół "wyrywa"kasę na naszych oczach, mówi: My nie kradniemy, ludzie sami chcą nam dawać, plus różne przywileje.Nie wypada odmówić. Tak działa Magia Pana B:) K+(ołtuństwo)+M(agia)+B(łazenada).

  OdpowiedzUsuń