niedziela, 29 czerwca 2014

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 1707

Nadejdzie dzień, gdy mistyczne poczęcie Jezusa przez Najwyższy Byt - Jego ojca - w łonie dziewicy będzie traktowane na równi z poczęciem Minerwy w mózgu Jowisza.
Thomas Jefferson
***
Oczywiście dziś - 200(!) lat później - podobne stwierdzenie z ust prezydenta USA (czy powiedzmy Polski) wywołałoby istne tsunami religijno-politycznej histerii. Jednak mimo obecnego, wspartego na krzyżu i kiju baseballowym ,,postępu intelektualnego", jaki współcześnie obserwujemy, są to wciąż słowa prorocze. Ich urzeczywistnienie się jest tylko kwestią czasu, i tak jak ojciec chrzest... święty (bez różnicy) z analnym bólem wydalił purpurowego arcypedofila z grona Kkleromafii, tak ludzkość prędzej czy później bez najmniejszego bólu wydali tegoż ,,ojca" i całą Kkleromafię ze swojego. Odliczanie trwa.

                                                                                       

1 komentarz:

 1. ,,Ojcowie Założyciele'' wypowiadali się na temat interesu korporacji szamanów katolickich bardzo niepochlebnie. Zważywszy, że mieli europejskie rodowody-kontynentu srodze doświadczonego chrześcijańską ,,miłością bliźniego''-wiedzieli, czym owa korporacja pachnie.
  Anglia wykluczona (i wyklęta) z laterańskiej wspólnoty, Niderlandy spacyfikowane, Francja permanentnie targana wojnami religijnymi, Skandynawia uwikłana w wojnę trzydziestoletnią, Polska oddana wiernym przyjaciołom papieża...Każdy doznał paraliżującego pocałunku miłości chrześcijańskiej mafii de domo Vaticano, więc wiedział czym się kończy
  Kościół z narodem-naród z torbami.
  Kto się nie stosuje do woli Kościoła, tego słudzy Kościoła zestosują.
  A paradoks przeflancowania świeckiego w założeniu państwa Stanów Zjednoczonych w kraj najbardziej chrześcijański na świecie budzi...odrazę. Największy terrorysta, a więc komiwojażer śmierci, najbardziej zmilitaryzowany i korzystający z nośników śmierci, naj...naj...naj...bożą gołębicą.

  Artur Pocieszko.

  OdpowiedzUsuń