środa, 5 marca 2014

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 1591

 BÓG - 
 ŁECHTACZKI WRÓG(?) 
Ministerstwo zdrowia Burkina Faso* zablokowało otwarcie nowego szpitala chirurgii odtwórczej dla kobiet, które były poddane zabiegowi okaleczenia narządów płciowych. Mówi się, że supernowoczesny szpital Kamkazo w mieście Bobo-Dioulasso jest pierwszym tego typu szpitalem w Afryce. Klinika jest wspierana przez ruch raeliański, sektę wyznającą wiarę w istoty pozaziemskie i UFO**. Według doniesień Kościół katolicki tego kraju prowadził kampanię przeciwko otwarciu szpitala.
 BBC News, 5/3/14 
***
Nadine Gary, dyrektorka d/s kontaktów z mediami w organizacji Clitoraid***, będąca zarazem raelianką i chirurgiem w jednej z klinik San Franscisco powiedziała, że operacje ,,przywrócą kobietom godność, a także ich zdolność odczuwania fizycznej przyjemności, którą wbrew ich woli im odebrano".

Operacje, które trwają ok. 45 minut, będą darmowe.

Ruch raelian został zainicjowany w latach 70. ub. wieku przez Claude'a Vorilhon w następstwie jego ,,spotkania" (w cudzysłowie!) z istotami pozaziemskimi.

Światowa Organizacja Zdrowia ocenia, że 100 - 140 milionów (2,5 - 3,5 x ludność Polski) kobiet na całym świecie zostało poddanych okaleczeniu narządów płciowych.

Jest ono najbardziej rozpowszechnione w północno-wschodniej i zachodniej Afryce, a zwłaszcza jego odmiana zwana ,,wyrzezaniem", polegająca na wycięciu łechtaczki i warg sromowych.

W Burkina Faso liczba ofiar zmniejszyła się od 1996 r., czyli od czasu, gdy okaleczanie organów płciowych zostało tam zakazane, ale badania z 2010 r. wykazały, że 58% dziewcząt ucierpiało w wyniku poddania ich temu zabiegowi.
fragm. materiału z news.au.com
___________________________
* Wg ONZ trzeci najbiedniejszy kraj świata; analfabetyzm - 79%; średnia długość życia - 55 lat; urzędujący watykański papa Efzero niedawno mianował tam nowego kardynała.
 
** Promujący też m.in. pokój, demokrację i satysfakcję seksualną.

** Organizacja pozarządowa (NGO) stworzona przez raelian w celu prowadzenia kampanii na rzecz zakazu okaleczania żeńskich organów płciowych; budowa szpitala została sfinansowana z jej funduszy; nazwa ,,Clitoraid" to złożenie, coś w rodzaju - Ratunek/Pomoc Łecztaczce (od clitoris - łecztaczka, aid - pomoc).
---
He he he, wiemy, wiemy, to są czyste pierdoły - żadne UFO nie istnieją (w przeciwieństwie do Boga Ojca - jednego, jedynego - ale w 3 osobach - niewidzialnego, nienamacalnego, niesłyszalnego, niepojętego, niewykrywalnego, nieudowodnionego, ale żywego pośród nas i spotykającego się - bez cudzysłowu! -  z nami), więc ten pożal się (prawdziwy) Boże ,,prorok" nie mógł ich spotkać, a to znaczy, że jest pospolitym kanciarzem, naciągaczem i siewcą niebezpiecznego zabobonu. 

Poza tym prawdę mówiąc, to ta, jak jej tam - tfu, tfu - łechtaczka nie jest żeńskiej (zwłaszcza katolickiej) osobie rozrodczej (tzw. ,,kobiecie") do niczego potrzebna, a wręcz przeszkadza, bo np. kusi często podczas modlitwy (trzeba potem odprawiać długotrwałe i bolesne egzorcyzmy). Wargi sromowe - to dzieło Szatana - także są jej zbyteczne. Jedynymi wargami, jakie Pan Najwyższy jest w stanie zaakceptować u żeńskich osób rozrodczych są te do nieustannego chwalenia Go.

Należy tu koniecznie dodać, że Hitler, Stalin, Mao, Pol Pot byli ateistami i na bieżąco mordowali ludzi. Używanie prezerwatywy też prowadzi do ateizmu.

P.S.
I jeszcze tylko drobiażdżek. Tak między nami, jak Szanowny PAN
sądzi, czy z naukowo-teologicznego punktu widzenia ci, którzy poprawiają dzieło Nieomylnego Stwórcy, np. wycinając paniom i panom części ich anatomii intymnej są bandą prymitywnych oszołomów z urojeniami, czy mają może Jego upoważnienie do przeprowadzania takich korekt? Kościół w Burkina Faso zdaje się uważać, że zachodzi drugi przypadek. Zatem albo, albo - nie można przecież mieć hostii i jeść hostii.
 - Jaka jest różnica między sektą a religią? 
 -- Religia jest wielką popularną sektą, 
 a sekta jest małą niepopularną religią.  

                                                                                        

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz