sobota, 28 grudnia 2013

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 1524

 PANNO MARYSIU, 
 DO KOŚCIOŁA ZA MIESIĄC 

Przykro nam, ale wcześniej się nie da. Trzy dni temu urodziła pani (tj. wydała na świat) dziecko (tj. potomka), a zatem jest pani po prostu cała brudna (tj. nieczysta) łącznie z krwią. Mimo wszystko jednak powinna się pani cieszyć (tj. radować), że nie urodziła dziewczynki, bo w takim przypadku moglibyśmy panią wpuścić dopiero za dwa miesiące. Oczywiście nie możemy łamać nakazów Pana, który - jak pani pamięta - przy pomocy anioła zrobił pani tego milusiego żydowskiego chłopaczka. Przypominamy też, że za pięć dzionków trzeba będzie Mu zmodyfikować fiutka, bo Jego Tata w niebie nie życzy sobie, żeby chłopak biegał z jakimś napletkiem. W dniu stworzenia człowieka uważał, że wykonał dzieło doskonałe i nawet Mu przez myśl nie przeszło, że ten kawałek skóry na końcu zwójciakowanego Efzero będzie Go po latach tak wQrwiał. Doznał już podobnego uczucia, gdy musiał roz3,14rzyć wszystko co się ruszało: gdy stworzył sobie świat, to też Mu się zdawało, że wszystko będzie oki, ale jednak coś kurde poszło nie kaman i trza było puścić dużo wody na całe to tałatajstwo - he, he - sie działo! Niech pani sama rzuci okiem na Jego Nieomylne Słowo. Słowo Tego, który potrafi robić dzieci na odległość.
|||||
|||
|
 BIBLIA TYSIĄCLECIA 
 Stary Testament 
Ks. Kapłańska, rozdz. 12, ww. 1-4
Jeżeli kobieta zaszła w ciążę i urodziła chłopca, pozostanie przez siedem dni nieczysta, tak samo jak podczas stanu nieczystości spowodowanego przez miesięczne krwawienie. Ósmego dnia [chłopiec] zostanie obrzezany. Potem ona pozostanie przez trzydzieści trzy dni dla oczyszczenia krwi: nie będzie dotykać niczego świętego i nie będzie wchodzić do świątyni, dopóki nie skończą się dni jej oczyszczenia.
A jak to jest z panami - czy bywają
kiedykolwiek ,,nieczyści"? 
Może chociaż sutannowy pedofil
po odbyciu stosunku płciowego z nieletnim
(wprawdzie mniej to obleśne niż 
miesięczne krwawienie 
czy rodzenie dzieci, ale...)
nie może dotykać niczego świętego,
ani wchodzić przez parę dni do świątyni?
Co Pan na to, drogi PAN-ie?
  
Jeszcze tylko dwa słowa o (moralnym) prawie takich jak ja osób do wyrażania opinii o religii, jej dogmatach,  instytucjach (łącznie z tym idiotycznym komitetem, który PAN hoduje), funkcjonariuszach, praktykach i trzodzie. Skąd je mamy? No cóż, po pierwsze mieszkamy w wolnym kraju, w którym obowiązuje wolność słowa. Po drugie, będąc podatnikami nabyliśmy je sobie za tę część podatku, która sponsoruje religijną hucpę. Takie postawienie sprawy jest fair. Każdy ma prawo do krytykowania, ośmieszania i co tam jeszcze, powiedzmy narodowej drużyny piłki kopanej, państwowej służby zdrowia, oświaty, kultury itp., bo wszyscy robią na to zrzutkę. Gdyby np. dyrektor państwowego szpitala zamiast kupić tomograf, kupił sobie służbowego maybacha, to nie miałby życia. I słusznie. Dlaczego więc bezproduktywna Kkorporacja miałaby być traktowana inaczej? Przecież ona pasożytuje na wszystkich pracujących! I powiem więcej - właśnie dlatego jej agenci nie mają prawa zabierać publicznie głosu w sprawach społeczno-politycznych itd., a jeśli już, to na pewno to prawo jest mniejsze niż moje do zabierania głosu w kwestii jej poczynań.

Niestety zbyt często osoby niereligijne odruchowo i taktownie (potulnie?) zamykają usta, gdy jakiś przedstawiciel religii, zwłaszcza agresywnej rasy Kkato, twierdzi, że nie mają one prawa zabierać głosu na tematy, o których nie mają pojęcia, bo ,,nie wierzą". Nie wierzą, bo myślą. I niestety płacą za praktykowanie zabobonów przez tych ,,wierzących", tj. niemyślących,

W świetle powyższego proponuję, by PAN wy3,14erdolił Komitet Nauk Teologicznych, a na jego miejsce powołał Komitet Nauk Astrologicznych i Alchemicznych. Zdecydowanie wolę jako podatnik sponsorować taki rodzaj działalności ,,naukowej". Kto jest za? Kto jest przeciw? Kto się wstrzymał? Kto się porzygał?

                                                                                              

2 komentarze:

 1. Ja, ja jestem za!

  A w temacie czystości, czyli BHP w sekcie Krk - Co robiły, jakie otwory czy narządy penetrowały/pieściły palce cielesnego, tfu duchownego wkładające wafelek do buzi owieczki/baranka?
  Czy przeniesione tą drogą bakcyle powodują choroby weneryczno- analno-oralne?

  OdpowiedzUsuń
 2. Mężczyzna był nieczysty gdy miał polucje. wtedy przebywał cały dzień poza obozem...
  wa-t

  OdpowiedzUsuń