wtorek, 5 marca 2013

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 1227

 
 (były katolicki arcybiskup St Andrews i Edynburga; 
 kardynał; był najwyższym rangą hierarchą brytyjskim) 
 
Chciałbym skorzystać z tej sposobności, by przyznać, że były czasy, gdy moje seksualne prowadzenie się schodziło poniżej standardów, jakich oczekuje się ode mnie jako księdza, arcybiskupa i kardynała. Przepraszam tych, których obraziłem i proszę ich o wybaczenie. Przepraszam także Kościół katolicki i mieszkańców Szkocji.
Keith O'Brien
***
Ten ,,książę Kościoła", który dobierał się do 4 księży, kumplował się też ze zmarłym w 2011 r. telewizyjnym celebrytą-pedofilem nazwiskiem sir(!) Jimmy Savile. Dziś przyciśnięty do muru prosi o wybaczenie. Jakież to wzruszające!  Zwłaszcza że ten płaz przez 30 lat łgał w żywe oczy, zaprzeczając wszelkim doniesieniom, grożąc procesami sądowymi o zniesławienie itp. Ponadto bardzo głośno, ostro i niewybrednie potępiał homoseksualizm!

Teraz za karę nie pojedzie do kwatery głównej Kkorporacji na święty spęd największych hipokrytów świata - konklawe - by wybrać kolejnego ,,nieomylnego". Z pewnością będzie mu niezwykle przykro. Pytanie - jak się będzie pocieszał? Po zdemaskowaniu została mu przecież tylko zakręcona laska.

A może pan kardynał skorzystałby z pewnego dalekowschodniego hindustycznego ćwiczenia mającego na celu skuteczne tłumienie cielesnego pożądania na rzecz przeżyć duchowych? Jest to praktyka bardzo skuteczna, tyle że wymagająca lat pracy nad ciałem. Wielebny przedstawiciel tamtejszej religii ze zdjęcia poniżej zawiesza 17 kilogramów cegieł na swoim instrumencie pożądania. Po minutowej ,,medytacji" nie ma najmniejszej ochoty używać swojego małego przyjaciela nawet do sikania, nie mówiąc o czymś więcej...   
Wprowadzenie państwowo-prawnego przymusu codziennego wykonywania podobnych ćwiczeń przez wszelkich pedofilów i gwałcicieli z pewnością wyszłoby społeczeństwu na dobre. Metoda jest skuteczna i mniej drastyczna, tudzież bardziej humanitarna niż kastrowanie. Oczywiście księża katoliccy ze względu na życie w celibacie, który chucie potęguje, musieliby z obciążeniem dodatkowo podskakiwać.

Dla wszystkich motoryzacyjnie zorientowanych dewiantów alternatywą mogłoby być codzienne przymusowe holowanie samochodu za pomocą liny przymocowanej do penisa, prezentowane na zdjęciu poniżej przez innego świątobliwego męża pragnącego wzmocnić ducha.
Należy zauważyć, że w tych ćwiczeniach niezwykle ważne jest posiadanie napletka, więc nie każdy może ćwiczyć. Obrzezany Król Wszechświata też by sobie nie poradził. No, chyba że jakimś cudem...

                                                                                 

4 komentarze:

 1. Właśnie ten typ "wrazliwości moralnej" jest tym z którym walczę. Masz kija i chcesz walić w patologie wsród hierarachów - przykładów dostatek, chociazby z Wielkiej Brytani. Zabraknie zostanie Ameryka, Irlandia, Hiszpania itd, itd.
  Jednym słowem kroi sie u Sz. Pana świetlana przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zabraknie Ameryki, Irlandii, Hiszpanii itd., to wróci Polska. I tak w koło Macieju. Trudno odwieczną zarazę wyplenić.
   P.S.
   A tak na marginesie. Jakiż to typ wrażliwości moralnej (bez cudzysłowu) Sz. Pan popiera?

   Usuń
 2. Piotr Opolski5 marca 2013 07:14
  Bo trzeba zamiatać pod dywan,pod dywan.A wtedy "grzesznicy się poprawia"nastanie szczęśliwość wieczna Amen.
  Wolno i trzeba głosić piętnować,wypominać to co dzieje się "u cywili"
  Świętych krów nie ruszać bo się zawali instytucja i uwielbienie do "świętych krów" Nie wolno choćby ci zeżarły cały stragan a na dodatek nasr na jego blat.
  Instytucja "świętych krów" nietykalna i niedotykalna Bo...bo to święte krowy które sami sobie zrobiliśmy powołaliśmy i czcimy.
  A w tym aby ich bronic MY Mamy interes.Prawda ze objedzą nam wszystko co wystawiliśmy na straganie Ale pozostawia nam gówno. Święte gówno Które możemy czcić.
  No i przypowieść "o drzewie ktore nie moze rodzic złych owoców.Oni to te drzewo a owoce same dobro,dobro.
  Zejdz wreszcie na ziemie chłopie Bo nie długo będziesz bronił każdego oszusta i bandziora w imię wyższych racji?
  Jakich?Sam nie wiesz.Ot tradycja przodków i tyle i obrona organizmu" przed wiedza ze zostałem oszukany Wystawiony do wiatru Zrobiony w konia Amen
  "Wrażliwość moralna" ...dobre ,pozwalająca i nakazująca protestować piętnująca nie tego co "nieprawość czyni" lecz tego co ja ujawnia.
  Wypisz wymaluj "wrażliwość mafiozów"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wow! trafiony, zatopiony! trudno o celniejszą ripostę na komentarz Piotra.
   Pozdrawiam

   Usuń