sobota, 9 lutego 2013

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 1203

 CZARNY HUMOR 
czy
 CZARNA ROZPACZ? 
Moje poglądy, między innymi, zostało kształtowane przez... hmm... fakt, że jestem chrześcijaninem i fakt, że przez wiele lat byłem pastorem. Moje poglądy zostały kształtowane przez Pisma Świętego. (...) Uważam, że homoseksualizm jest grzechem, tak? Bo tak jest napisane w Piśmie Świętym.
 John Godson  
(w programie TVP2 ,,Tomasz Lis na żywo")
---
Homoseksualizm jest wypaczenie od normy. [~ Pytanie, jaka jest norma? Normy się zmieniają: 100 lat temu za homoseksualizm się trafiało do więzienia...] Jaka jest norma? Pan Bóg stworzył pana. Dał pana wszyskie narzędzia, wszyskie, co jest potrzebne, żeby pan był mężczyzna. I stworzył kobieta i dał jej wszysko, co ona potrzebna, żeby być kobieta. Jest wypaczenia od normy, od natury, kiedy nagle mężczyzna z mężczyzną pałają się do siebie namętnoszcią. To nie jest naturalne.
 John Godson  
(z wywiadu dla radia RMF 24 FM)
***
 KTO NORMA WOJUJE, OD NORMA GINIE 

                                                                                      

2 komentarze:

 1. Te same argumenty padały tez rodzina była zagrożona.Tez miała się rozpaść A sam Bóg słał depesze do "epidiaskopu" by działał? Bo koniec świata
  A chodziło "o śluby cywilne"
  A tak naprawdę o stratę kasy za śluby kościelne.
  Wiec wraca stare Związki partnerskie pewno i byliby "na tak" gdyby "rejestracja " działa się w plebanijnych biurach.A wtedy tez i "co łaska niemniej niż"

  OdpowiedzUsuń
 2. @Anonimowy anonimowy: Chętnie zamieszczę Twój komentarz, ale chociaż przyklej do niego swój nick, jeśli nie masz konta.

  OdpowiedzUsuń