poniedziałek, 4 lutego 2013

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 1198

 WIELKI ATLAS 
 GADÓW 
 RELIGIJNO-POLITYCZNYCH 

Jadowita pisuardessa katolicka

Nie rozmnaża się, nie wchodzi w żadne - nawet chemiczne z najbardziej żrącymi kwasami - trwałe związki. Posiada kompleksy i różnego rodzaju tłumione ,,grzeszne" skłonności, najczęściej na podłożu (trans?)seksualnym. Występuje na terenach i wśród społeczności dotkniętych plagą nienawiści, hipokryzji i fałszu. Jej toksyczne werbalne wydzieliny stanowią pożywkę dla innych przedstawicieli gatunku. Wizerunki jadowitych pisuardes są z powodzeniem stosowane w terapii najbardziej drastycznych psychoseksualnych dewiacji gwałcicieli-sadystów, w przypadkach, gdy przeprowadzona wcześniej kastracja chirurgiczna nie przynosi pożądanych rezultatów. Gatunek na wymarciu.
***

Jak ja widzę faceta koło siebie, jak ja mam mówić ,,proszę pani"?. W jednej z audycji byliśmy w radiu, byliśmy razem i on mi udowadniał, że on jest, kobietą się czuje (...), naprawdę twarz boksera (...). To nie jest tak, że jak ktoś się nażre hormonów i sobie operacji trochę zrobi, to się stanie kobietą, kod genetyczny decyduje.
prof. dr hab. Krystyna Pawłowicz
(wypowiedź na temat posłanki Anny Grodzkiej, 
która 3 lata temu przeszła operację zmiany płci)
***
Jak ja widzę jadowitą pisuardessę katolicką
koło siebie, jak ja mam mówić ,,człowieku"? To nie jest tak, że jak ktoś się nażre dogmatów i sobie tytułów naukowych trochę zrobi, to się stanie człowiekiem, kod genetyczny decyduje.

                                                                                        

2 komentarze:

 1. ciekawe:
  słownik wyrazów obcych:
  Lucyfer = niosący światło

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawe
  w biblii jest raj i piekło,
  czyściec wymyślili teologowie na II soborze lyońskim w 1274 r.

  OdpowiedzUsuń