niedziela, 16 września 2012

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 1060

W moim przekonaniu, jeśli swobody obywatelskie tego kraju - Stanów Zjednoczonych - zostaną zniszczone, to będzie to skutkiem przebiegłości katolickich księży jezuitów, bo są oni najbardziej pokrętnymi, najniebezpieczniejszymi wrogami swobód obywatelskich i religijnych. Oni sprowokowali większość wojen w Europie.
gen. markiz de Lafayette
***
Krajem, w którym są jezuici, rządzić muszą albo oni, albo ten kraj musi popaść w ruinę .... to oni rządzą światem.
Luigi Desanctis
***
Aby w każdej kwestii dotrzeć do prawdy, powinniśmy zawsze być gotowi uwierzyć, że co nam się wydaje białe, jest czarne, jeśli Kościół hierarchiczny tak to określi.
św. Ignacy Loyola
***
Trudno się oprzeć wrażeniu, że gdyby takiemu św. Ignacemu i jego Kkorporacyjnym kolesiom zrobić solidną lewatywę, to pomieściliby się w pudełkach od zapałek. 

Ponadto za odważne niesienie przez wieki całe gorącego płomienia wiary, od którego aż się zajęły m.in. stosy świętej Inkwizycji; za ukrzyżowanie przeklętego rozumu; za heroiczne wstrzymywanie postępu ludzkości; za wielki trud ciągłego molestowania psychicznego dzieci i za udzielanie im z miłością sakramentu pedofilii; za cudowne błogosławieństwo hipokryzji; a także za wszelkie pobożne kłamstwa, niezmordowanie głoszone na co dzień i od święta, należy im się hojna zapłata, tyle że w nieco twardszej niż ,,Bóg zapłać" walucie - niech za te wszystkie wspaniałe dzieła Dobry Szlag ich trafi! 
 
                                                                                               

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz