sobota, 28 lipca 2012

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 1010

Naturę perwersyjną można pobudzać czymkolwiek. Dowolna książka może być użyta jako instrument pornografii, nawet wielkie dzieła literackie, jeśli umysł korzystający z nich nie jest w równowadze. Napotkałem kiedyś małego chłopca, który onanizował się przed wiktoriańskim stalorytem z rodzinnej Biblii.
Anthony Burgess
***
W seminariach duchownych, na plebaniach i w pałacach biskupich aż się roi od takich natur. Czytają one biblijny liryczny sakro-soft-porn, nic więc dziwnego, że potem nie mogą opanować swoich napęczniałych celibatycznych namiętności i dają im upust na różne sposoby. Nierzadko poprzez przejście od bytów odwiecznych niebiańskich nadprzyrodzonych do odbytów doczesnych ziemskich przyrodzonych. 
***
 BIBLIA TYSIĄCLECIA 
 Stary Testament 
Pieśń nad pieśniami

rozdz. 4, w. 5  
Piersi twe jak dwoje koźląt,  
bliźniąt gazeli,
 co pasą się pośród lilii.
---
rozdz. 4, w. 16
Powstań, wietrze północny, nadleć, wietrze z południa, wiej poprzez ogród mój, niech popłyną jego wonności! Niech wejdzie miły mój do swego ogrodu i spożywa jego najlepsze owoce!
---
rozdz. 5, w. 4
Ukochany mój przez otwór włożył rękę swą, 
a serce me zadrżało z jego powodu.
---
rozdz. 13, w. 14
O świcie pospieszmy do winnic, zobaczyć, czy kwitnie winorośl, czy pączki otwarły się, czy w kwieciu są już granaty: tam ci dam miłość moją. Mandragory sieją woń, nad drzwiami naszymi wszelki owoc wyborny, świeży i zeszłoroczny dla ciebie, miły mój, chowałam.
,,Staloryt" przedstawiający dwoje koźląt, bliźniąt gazeli, 
pasących się pośród lilii,
i ogród z wszelkim owocem...

 Ecce nutrimentum spiritus 

                                                                                    

1 komentarz:

 1. Pieśń nad Pieśniami...
  Przepiękna poezja.
  Jako nosiciele genów pchani jesteśmy przez naturę ku sobie, aby przekazywać te geny następnym pokoleniom.
  A sekta katolicka w swoim materialnym interesie usiłuje zaprzeczać naturze. Celibat jest źródłem wielu nieszczęść i zbrodni.
  Zauważcie proszę, że masturbujący się celibatariusz, zdrowy, dobrze odżywiony i wypoczęty mężczyzna morduje jednorazowo ok. 500 milionów plemników, czyli półżyć - niezapłodnionych i niepoczętych dzieci.
  Plemnik wraz z jajeczkiem tworzą bowiem nową komórkę - zygotę.
  Onanizm księży to masowe zbrodnie!

  OdpowiedzUsuń