czwartek, 1 grudnia 2011

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 644

 DO CZŁONKÓW KATOLICKIEGO RUCHU 
 NA RZECZ MORALNEJ ODNOWY NARODU 
Ponieważ z boskiego ustanowienia nasienie służy rozmnażaniu się człowieka, nie wolno go na próżno wyrzucać z siebie ani niszczyć, ani marnować.
św. Klemens Aleksandryjski
***
Pora zwrócić baczną uwagę na wskazania tego świętego męża, jako że codziennie w kraju marnuje się tysiące litrów nasienia* pełnego żwawych żyjątek - plemników, mordując tym samym miliardy potencjalnych dzieci nienarodzonych. Weźcie sprawy w swoje ręce i usuńcie z narodu tę grzeszną praktykę, bo każdego normalnego, bogobojnego człowieka po prostu sperma krew zalewa gdy na to wszystko patrzy!
______________________________
* Ok. 95% zdrowych mężczyzn - bez względu na światopogląd! - uprawiało lub uprawia samogwałt. Gdyby np. w czasie meczu piłkarskiego męska część widowni w liczbie np. 100 tys. osób zaczęła się onanizować i jednocześnie osiągnęła ejakulację, to uzyskana sperma wypełniłaby cysternę o pojemności ok. 1000 litrów albo dwadzieścia 50-litrowych samochodowych zbiorników paliwa.
 
Michaly Zichy (1827-1906) 
Masturbacja (miedzioryt)
***
Poniżej poddaję pod rozwagę 2 schematy dziś nieco zapomnianych (niesłusznie!) opatentowanych amerykańskich rozwiązań odpowiednich przyrządów skutecznie zapobiegających ipsacji. Masowa ich produkcja mogłaby ożywić krajową gospodarkę, w tym eksport! Stosowanie tych przyrządów mocą odpowiednich aktów prawnych byłoby przymusowe, podobnie jak ma to miejsce w przypadku pasów bezpieczeństwa czy fotelików dla dzieci w samochodach.
Antymasturbator o działaniu opartym na zadawaniu bólu przez elektrowstrząsy doprowadzane do członka  za pomocą specjalnych kolców. 
---
Antymasturbator działający na zasadzie pasa cnoty. Kluczem do niego dysponuje proboszcz parafii delikwenta lub katecheta w szkole.

Po wprowadzeniu tych innowacji kraj będzie wprost tryskał zdrowiem moralnym.
                                                                               

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz