sobota, 8 października 2011

ABSURDALIA RELIGIJNE - CZ. 516

 ODCIĄĆ, ODRZUCIĆ! 
|||||
|||
|
 BIBLIA TYSIĄCLECIA 
  Nowy Testament 
Ew. wg św. Mateusza, rozdz, 18, ww. 8-9
Otóż jeśli twoja ręka lub noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie wejść do życia ułomnym lub chromym, niż z dwiema rękami lub dwiema nogami być wrzuconym w ogień wieczny. I jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do życia, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła ognistego.
***
A co np. z penisem - bardzo częstym powodem grzechu? Czy też należy go chlasnąć ostrym narzędziem? A język? Ucho? Cóż, ta i podobne jej głupkowate maksymy biblijne są jednym z dowodów  żenująco niskiego poziomu intelektualnego ich ,,natchnionych" autorów, którzy nawet nie mieli pojęcia o tym, że wszystkie pokusy rodzą się w UMYŚLE, mającym siedzibę w MÓZGU! Jeśli już, to należałoby właśnie ten organ ,,odciąć i odrzucić od siebie". Zatem wersja współczesna konkluzji cytowanej ,,mądrości" powinna brzmieć: lepiej jest dla ciebie bezmózgim wejść do życia, niż z mózgiem być wrzuconym do piekła ognistego. Oto Słowo Pańskie. Amen.
                                                                                       

5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszyscy onanizatorzy, idźcie za słowem Bożym i odetnijcie swoje penisy. Nie ociągajcie się - do dzieła!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoja sugestia dotyczy prawie 100% :O populacji normalnych osobników płci męskiej. OK, prawdziwi katolicy np. mogliby tego dokonać zbiorowo na pl. św. Piotra w ramach penisektomii generalnej z udziałem Jego Świątobliwości :D
   P.S.
   Polecam też:
   - http://www.blog-operacyjny.pl/2011/12/absurdalia-religijne-cz-645.html;
   - http://www.blog-operacyjny.pl/2011/12/absurdalia-religijne-cz-644.html;

   Usuń
 3. Nie ma, co się spierać ze słowem Bożym. Obcinajcie ptaki dzielne chłopaki :) Kiedy byłem w Izraelu, zapytałem starego żyda - przewodnika - po co tym ortodoksyjnym Żydom te pejsy. On mi odpowiedział, ze są 2 sposoby tłumaczenia: teoretyczny i praktyczny. Teoretycznie: w biblii jest napisane, ze nie będziesz golił wokół swojej głowy, więc sprytni żydzi wymyślili, że zamiast nie obcinania włosów w ogóle, zostawią sobie sam pejsy i nie będzie to sprzeczne ze słowem Bożym. Praktycznie: już w młodości zostawiają sobie pejsy, żeby jak już dojrzewają i łapy ich świerzbią, żeby sobie trochę potrzepać, to wtedy biorą się za pejsy i kręcą loki wokół palców. Trzeba coś z łapami zrobić jak ciśnienie w jądrach :) Historia prawdziwa.

  OdpowiedzUsuń
 4. A odcinali sobie, odcinali... (i to wcale nie pejsy).

  OdpowiedzUsuń